Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dostawca Internetu
#1
Cześć, znacie dobrego dostawca internetu piastów? Mam ostatnio sporę problemy z obecną siecią. Mama korzysta z usług https://telkab.pl i jest bardzo zadowolona. Znacie jeszcze jakieś godne polecenia firmy? Z góry dziękuję.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Z oferty jakiego dostawcy internetu korzystacie w Waszym przypadku i dlaczego? Ciężko obecnie wyobrazić sobie funkcjonowanie bez internetu, dlatego najróżniejsze firmy oferują różne korzyści, a Wam polecam sprawdzić porady na stronie fastinternet.pl .
Odpowiedz
#3
Moim zdaniem teraz inea ma najlepszą ofertę jeśli chodzi o internet i telewizję, sprawdzałam niedawno najlepsze oferty w moim mieście i akurat oni wyglądają najlepiej pod wieloma względami
Odpowiedz
#4
Myślę, że czas na zmianę operatora, może na Otvarta https://otvarta.pl/ ? To operator sieci komórkowej z zasięgiem 5G. Nie sądzę aby był problem z przeniesieniem numeru, tym bardziej, że kończy mi się u aktualnego operatora umowa.
Odpowiedz
#5
W dzisiejszych czasach to nie do pomyślenia aby internet nie działał stabilnie. Dużo osób pracuje z domu, musi mieć połączenie z siecią bez przerw, odpowiedniej prędkości. Jak nie jesteście zadowoleni z oferty internetu to na pewno trzeba zmienić dostawcę. W Krakowie najlepiej będzie skorzystać z oferty Fiberlink . Prędkość do 900 mb/s, brak limitu danych, rozsądne ceny.
Odpowiedz
#6
Pamiętajcie, żeby zadbać o bezpieczeństwo podczas surfowania Internetu i szczególnie podczas zakupów online czy innych czynnościach, gdzie podajemy nasze dane. Możemy się przy tym narazić na zalew spamu, który oczywiście jest uciążliwy przede wszystkim, ale może być także zagrożeniem dla naszego urządzenia - mowa tutaj o wirusach, programach szpiegowskich czy wykradających dane. Tutaj https://www.nexera.pl/pl/articles/spam-j...-121131631 jest dobry artykuł na ten temat, opisano w nim jak się chronić przed tego typu spamem.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Ciężko powiedzieć, który najlepszy. Według mnie czynniki zewnętrzne mają wpływ na jakość zadowolenia. Śledzę wiele grup dyskusyjnych i sporo osób narzeka na Vectrę, a moi teściowe korzystają na co dzień i nie słyszę negatywnych komentarzy. Kiedyś mieliśmy Netię i byliśmy średnio zadowoleni, ale słyszałem od znajomego, że sporo się poprawiło. Ich oferta: https://panwybierak.pl/blog/internet-sta...erta-firm/
jest faktycznie dużo ciekawsza niż kiedyś.
Odpowiedz
#8
Pamiętaj, że nawet jeśli potrzebny Ci jedynie internet do domu szukaj jak najkorzystniejszej oferty na warunkach, które będą dopasowane do Twoich potrzeb. Jeśli nie wiesz jaki internet potrzebujesz, musisz doradzić się u specjalisty. Fachową pomoc dostaniesz w firmie Inea, więc polecam Ci się z nimi skontaktować.
Odpowiedz
#9
Zgadzam się z wypowiedzią wyżej - tak naprawdę wybór internet dostawca jest kluczowy aby później móc cieszyć się szybkim łączem i bezproblemowym połączeniem. Także warto przejrzeć różne oferty przed podjęciem decyzji.
Odpowiedz
#10
jak mieszkacie w Białymstoku czy okolicach to zerknijcie sobie a ofertę firmy Elpos, to dostawca usług działający lokalnie w tym regionie. Duzy wybór pakietów, konkurencyjne ceny, szybka aktywacja usług. Mają super ofertę nie tylko na szybki internet ale też na telewizję kablową.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama