Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wakacje
#1
Cześć, co planujecie na wakacje? Ja wciąż waham się między wyjazdem do Gruzji a do Chorwacji. Konsorcjum.pl ma atrakcyjne oferty wyjazdu tam i bardzo bym chciała zwiedzić któreś z tych miejsc. Co polecacie?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Polecam Chorwację i wczasy w Aminess Khalani Beach Hotel z oferty Itaki. Plaża bardzo blisko ze świetnym kompleksem basenów. Idealne miejsce do rodzinnego wypoczynku z polskimi animacjami. Jako rodzina latamy z Itaką rok w rok i jesteśmy bardzo zadowoleni z propozycji, które oferują rodziną Big Grin.
Odpowiedz
#3
My w tym roku pod koniec wakacji byliśmy w Rewalu w Adamowce - https://domki-rewal.com.pl/. To taki fajny ośrodek, szczegolnie dla rodzin z dziećmi. Kameralny, z przemiłymi właścicielami, bezpieczny, ogrodzony. Domki ładne, nowe, czyste. Do morza i wszelkich atrakcji blisko, a równocześnie ośrodek położony w cichym i spokojnym miejscu - na pewno jeszcze tam wrócimy.
Odpowiedz
#4
Miałam przyjemność odwiedzić Gruzję w sierpniu wraz z Itaką. Hotel Georgia Palace Hotel & Spa okazał się strzałem w 10! 5 gwiazdkowy hotel z bardzo miłą obsługą i smacznym jedzeniem. Hotelowa plaża i profesjonalne centrum SPA w budynku. Krajobraz przepiękny, a Gruzja warta odwiedzenia.
Odpowiedz
#5
Zdecydowanie mogę Wam polecić sprawdzić stronę https://termymaltanskie.com.pl/szkola-plywania/ , na której znajdziecie wszystkie informacje na temat ofert Term Maltańskich, które znajdują się w Poznaniu. Jest to miejsce, które sam regularnie odwiedzam w weekend, aby wypocząć.
Odpowiedz
#6
Ja lubię wycieczki po Polsce. W te wakacje pewnie pojedziemy na Mazury.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Nie mogłam sobie wymarzyć lepszej wycieczki jak opcja objazdowa po Wielkich miastach wschodnich stanów! Dzięki Konsorcjum.pl każdy moment był perfekcyjnie zorganizowany, a polski pilot dbał o naszą wygodę i bezpieczeństwo. Hotele były naprawdę luksusowe, a zwiedzanie najważniejszych miejsc na wschodnim wybrzeżu było niezapomniane.
Odpowiedz
#8
Można też wybrać się popływać na jachcie. Myślę, że całkiem ciekawą opcją będzie jacht jeziorak. Warto więc rzucić okiem na Jachty Jeziorak, Twój jacht Iława Kubi-Czarter: https://kubi-czarter.pl/jachty/ .
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama