![]() |
|
Prywatne przedszkole - Wersja do druku +- Serwis Nedds24.pl (https://nedds24.pl) +-- Dział: OffTopic (https://nedds24.pl/forumdisplay.php?fid=176) +--- Dział: HydePark (https://nedds24.pl/forumdisplay.php?fid=177) +--- Wątek: Prywatne przedszkole (/showthread.php?tid=6667) |
Prywatne przedszkole - Lena99 - 18.05.2021 Cześć. Niedługo planuję wysłać moje dziecko do przedszkola. Czy prywatne przedszkole ursynów będzie dobrym wyborem? Jakie są Wasze wrażenia z warszawskich placówek? Czy dzieci wracały do domów zadowolone? RE: Prywatne przedszkole - wook - 22.05.2021 Szczerze mówiąc, to nie znam. A może są jakieś opinie o nich na google, sprawdzałaś? Ja swoje dzieci wysłałam do żłobka i przedszkola Księga Przygód http://ksiegaprzygod.pl/o-nas/ w Opolu. Ich oferta jest szeroka, mają super prowadzą zajęcia, moje dzieci są z nimi całkowicie bezpieczne i doskonale się rozwijają . To jest żłobek i przedszkole językowe, maluchy już sporo się nauczyły, jestem zadowolona z ich postępów, a one w tym miejscu są po prostu szczęśliwe .
RE: Prywatne przedszkole - mikkocki - 11.06.2021 Na Mokotowie jest super przedszkole Raz Dwa Trzy My. Tu zobaczcie sobie jaki przedszkole ma plan dnia i zajęcia http://www.razdwatrzymy.edu.pl/plan-dnia-i-zajecia/ Sądzę, że bardzo wam się tam spodoba, bo przedszkole jest nowoczesne, z dobra kadrą, nagrodzonym przez MEN programem nauczania, z angielskim i hiszpańskim. Są tam też zajęcia korekcyjno-kompensacyjne, jako że to przedszkole integracyjne. Synek siostry tam chodził, często go odbierałem, także moja opinia o tym przedszkolu jest jak najlepsza. RE: Prywatne przedszkole - selma66 - 06.08.2021 Nie mogę się wypowiedzieć odnośnie tego konkretnego przedszkola, natomiast jak najbardziej popieram sam pomysł wyboru przedszkola prywatnego. Moja córa chodzi do Niepublicznego Przedszkola i Żłobków Promyk w Szczecinie i uważam, że wysłanie jej tam było świetną decyzją. Zarówno ona, jak i inne dzieci bardzo szybko się uczą, są stale stymulowane do nauki poprzez zabawę, mają szansę odkryć w sobie różne pasje i talenty. Wzrusza mnie sam widok mojej Zosi biegnącej rano do przedszkola i cieszącej się na kolejny dzień spędzony z dziećmi i paniami przedszkolankami. Jeśli ktoś w Szczecinie zastanawia się nad wyborem przedszkola dla swojej pociechy to zdecydowanie polecam zastanowić się nad tą placówką.
RE: Prywatne przedszkole - Alicja88 - 23.09.2021 Na Mokotowie działa Wioska Beztroska, tutaj ich strona https://www.wioski.co. Placówka prowadzi żłobek wykorzystując własne metody nie zmuszając dzieci do spania, jedzenia, a także pozwalają dzieciom na samodzielne rozwiązywanie przez nich problemów, jeśli oczywiście nie dochodzi do agresywnego zachowania. Codziennie dzieci wychodzą na dwór, więc w mojej opinii może wzrosnąć im odporność a metody pozwalają na większą samodzielność. Jakie jest Wasze zdanie na temat tego, ile dzieci w żłobkach mają robić same, a w jakim stopniu Panie powinny pomagać? |