![]() |
|
Ulubiony OST - Wersja do druku +- Serwis Nedds24.pl (https://nedds24.pl) +-- Dział: Multimedia i Rozrywka (https://nedds24.pl/forumdisplay.php?fid=74) +--- Dział: Muzyka (https://nedds24.pl/forumdisplay.php?fid=99) +---- Dział: Muzyka filmowa (https://nedds24.pl/forumdisplay.php?fid=109) +---- Wątek: Ulubiony OST (/showthread.php?tid=4104) |
Ulubiony OST - roberrto - 16.09.2020 Jakie są Wasze ulubione soundtracki? Ja bardzo lubię z Pulp Fiction np i często do niego wracam. RE: Ulubiony OST - Mirabella - 03.03.2021 Jako że jestem wielką fanką muzyki filmowej, polecę coś od siebie ![]() The Social Network Trenta Reznora i Atticusa Rossa to dla mnie mistrzostwo świata, świetną ścieżką jest klasyka od Newmana, czyli American Beauty, Hans Zimmer też od czasu do czasu zapodaje coś świeżego, a jego najlepszą, jak dla mnie, jest Interstellar A z nowości serdecznie polecam przesłuchać muzykę do Soul - Co w duszy gra, film Pixara a ścieżka ponownie od Rossa i Reznora ![]() __________________ Istotne informacje odnośnie leczenia choroby alkoholowej w Krakowie RE: Ulubiony OST - kwikkwik - 28.03.2021 o tak lubie to samo co ty jest mega RE: Ulubiony OST - kasiakowa06 - 19.05.2022 (16.09.2020, 15:14)roberrto napisał(a): Jakie są Wasze ulubione soundtracki? Ja bardzo lubię z Pulp Fiction np i często do niego wracam. Tak to klasyka!! Ścieżka jest rewelacyjna. Z nowego kina muzyką i dobranymi kawałkami byłam zachwycona oglądając film "Mleczne zęby" - polecam !! ____________________ warto przeczytać https://www.czasopismabranzowe.pl/graphic-recorder/ RE: Ulubiony OST - lola48 - 20.06.2022 Ja z kolei lubię poznawać nowych artystów i nie zamykam się na jeden gatunek muzyczny. Jeśli macie podobnie, to sprawdźcie tę ofertę https://preorder.pl/muzyka/17425,mrozu . Znajdziecie tam płyty rapera Mrozu. Jest on teraz bardzo popularny w całej Polsce, więc może też znacie jego kilka utworów. Cena jest przystępna, a wysyłka przychodzi szybko. Jeśli lubicie polską muzykę, to on powinien przypaść Wam do gustu. RE: Ulubiony OST - martita32 - 15.11.2022 Ciekawa opcja. Takich fajnych artystów jest sporo na rynku. I co ważne, wydają nie tylko na cd czy publikują w sieci, ale także publikują na płytach winylowych. I takie płyty spokojnie można kupić. Tu na przykład https://winylownia.pl/ jest szeroki wybór. Bez problemu soundtracki też można znaleźć. RE: Ulubiony OST - Michał_92 - 16.11.2022 W jakich aplikacjach odsłucH**ecie soundtrack'i? Macie jakieś sprawdzone? RE: Ulubiony OST - leopold45 - 09.08.2023 Uwielbiam muzykę z Gladiatora ![]() ___________________________________________ https://www.rodlobytom.pl/skrzynki-magazynowe.html RE: Ulubiony OST - Mirabella - 16.07.2025 Dla mnie najlepsze są soundtracki H. Zimmera. RE: Ulubiony OST - janka106 - 15.09.2025 Ja też mam słabość do filmowych soundtracków – potrafią na długo zostać w głowie i kojarzyć się z konkretnymi emocjami czy scenami. Ciekawostką jest, że Adam Konkol z zespołu Łzy również miał swój udział w muzyce filmowej, a poza tym pisał teksty dla wielu innych artystów – tu znalazłem fajne zestawienie: czytaj tu Co do ulubionych ścieżek – u mnie na pierwszym miejscu oczywiście Kill Bill. A Wy macie takie albumy, które słuchacie nawet poza filmem, jak zwykłej płyty? |