![]() |
|
Gry dla dzieci - Wersja do druku +- Serwis Nedds24.pl (https://nedds24.pl) +-- Dział: OffTopic (https://nedds24.pl/forumdisplay.php?fid=176) +--- Dział: HydePark (https://nedds24.pl/forumdisplay.php?fid=177) +--- Wątek: Gry dla dzieci (/showthread.php?tid=3033) |
Gry dla dzieci - boszka - 30.04.2020 Cześć wam ![]() Jakie gry dla dzieci polecacie kupić? Przejrzałam wstępnie oferty w sklepach online, ale wybór jest tak szeroki, że ciężko jest mi coś wybrać. RE: Gry dla dzieci - marika - 30.04.2020 Hm, może gry na logiczne myślenie ? Tego typu gry umożliwiają połączenie przyjemnego z pożytecznym, gwarantując inteligentną rozrywkę dostępną dla każdego dziecka. Dzięki regularnym treningom mózg pracuje wydajniej, skuteczniej przetwarza informacje i rozwiązuje problemy. RE: Gry dla dzieci - boszka - 30.04.2020 W sumie to świetny pomysł z takimi grami. Testowałaś już jakieś? A raczej Twoje pociechy? Chętnie kupiłabym jakąś grę z polecenia. RE: Gry dla dzieci - marika - 30.04.2020 My mamy kilka gier ze sklepu Maludas.pl i prawdę mówiąc to ciężko wybrać mi jedną, konkretną która sprawdzi się najlepiej. Każda ma w sobie coś świetnego do zaoferowania. Na pewno warto wybierać te drewniane wersje. RE: Gry dla dzieci - boszka - 30.04.2020 Dzięki Jak znajdę chwilę czasu wieczorem to przejrzę sobie ofertę tego sklepu, poczytam opinie i coś wybiorę Mam nadzieję, że te gry umilą nam czas na kwarantannie.
RE: Gry dla dzieci - modelka - 02.10.2020 Gier dla dzieci jest bardzo wiele. Wszystko zależy od tego w jakim wieku jest dziecko i jakie gry nas interesują. Bo ja na przykład tutaj https://ekspert.ceneo.pl/gry-dla-4-latka znalazłam kilka bardzo ciekawych propozycji odnośnie właśnie gier i to dla czterolatków. Myślę, że każdy znajdzie tam coś fajnego i rozwijającego dla naszych pociech. Także jak dla mnie takie gry są świetnym pomysłem RE: Gry dla dzieci - Amadeo01 - 16.10.2020 A ja znowu pobieram darmowe gry z internetu. Mam wtedy pewność, że nie wywalę pieniędzy w błoto, a dziecko nie będzie grało. RE: Gry dla dzieci - kontroler - 17.10.2020 Kiedyś dużo grałam w takie gry, dziś nie ma za bardzo z kim. Każdy zajęty swoimi sprawami. RE: Gry dla dzieci - marushhka - 19.11.2020 Warto takie rzeczy kupować, jako prezent dla dziecka to na pewno to się super sprawdzi. Zerknijcie sobie tu może też na stronkę https://haribi.pl Jeżeli chodzi o zakup zabawek to na pewno tu coś odpowiedniego znajdziecie. RE: Gry dla dzieci - Black Swan - 30.11.2020 Gier przeznaczonych dla dzieci jest dzisiaj całkiem sporo, ale mimo wszystko warto jest zwracać uwagę na treści przez nie prezentowane, bo różnie to dzisiaj bywa. Myślę, że na fali popularności szachów, dobrze byłoby rozważyć zapisanie dziecka do szkoły szachowej https://www.chessforkids.pl/. Dzieci potrafiące grać w szachy zdecydowanie lepiej radzą sobie z różnymi zadaniami w domu i nie tylko.
|