![]() |
|
robię ostatnio sporo zleceń transportowych - Wersja do druku +- Serwis Nedds24.pl (https://nedds24.pl) +-- Dział: OffTopic (https://nedds24.pl/forumdisplay.php?fid=176) +--- Dział: HydePark (https://nedds24.pl/forumdisplay.php?fid=177) +--- Wątek: robię ostatnio sporo zleceń transportowych (/showthread.php?tid=30016) |
robię ostatnio sporo zleceń transportowych - Lomra - 11.06.2026 Cześć, robię ostatnio sporo zleceń transportowych, głównie autostrada A1 i pomyślałem ostatnio, że nie mam żadnych dobrych namiarów na pomoc drogową w razie problemów. Możecie kogoś polecić, ale koniecznie uczciwego i z szybkim dojazdem? RE: robię ostatnio sporo zleceń transportowych - Trenox - 11.06.2026 Holowanie powypadkowe zlecaj w Szulc Pomoc Drogowa (https://szulcpomocdrogowa.pl/). Wycena u nich nagle się nie zmienia. To, co dogadasz telefonicznie to tak będzie. W razie czego podstawią Ci auto zastępcze i wrócisz na trasę błyskawicznie. apok_370f3fa7f9f9 |