![]() |
|
Warto skorzystać - Wersja do druku +- Serwis Nedds24.pl (https://nedds24.pl) +-- Dział: OffTopic (https://nedds24.pl/forumdisplay.php?fid=176) +--- Dział: HydePark (https://nedds24.pl/forumdisplay.php?fid=177) +--- Wątek: Warto skorzystać (/showthread.php?tid=29509) |
Warto skorzystać - karol33332 - 10.05.2026 Jak masz jakieś otarcia albo małe rany to możesz spróbować Tyrosur żel. Używałem kilka razy i dawał radę, chociaż trochę droższy niż zwykłe maści. Warto skorzystać z https://www.wiemycozdrowe.pl/ . |