Serwis Nedds24.pl
Problem z mocą przyłączeniową w bazie - rozwiązanie - Wersja do druku

+- Serwis Nedds24.pl (https://nedds24.pl)
+-- Dział: OffTopic (https://nedds24.pl/forumdisplay.php?fid=176)
+--- Dział: HydePark (https://nedds24.pl/forumdisplay.php?fid=177)
+--- Wątek: Problem z mocą przyłączeniową w bazie - rozwiązanie (/showthread.php?tid=29459)



Problem z mocą przyłączeniową w bazie - rozwiązanie - Mango - 07.05.2026

Mam problem z rozbudową bazy transportowej. Chciałem dołożyć ładowarki i mocniejszy sprzęt na warsztat, ale energetyka dała mi odmowę zwiększenia mocy. Okazuje się, że bank energii załatwia sprawę – działa jak taki dodatkowy "bak z prądem", który wspomaga sieć w momentach największego obciążenia (tzw. peak shaving). Wybrałem ofertę TSG https://www.tsg-solutions.com/pl/banki-energii/, bo robią kompleksowo infrastrukturę, a nie tylko sprzedają chińskie ogniwa. Dzięki temu nie musiałem czekać latami na modernizację transformatora w gminie.


RE: Problem z mocą przyłączeniową w bazie - rozwiązanie - Aligi - 10.05.2026

Nie jest chyba łatwo to rozwiązać


RE: Problem z mocą przyłączeniową w bazie - rozwiązanie - Vuto - 10.05.2026

Może warto się z kimś skonsultować?