![]() |
|
Problem z mocą przyłączeniową w bazie - rozwiązanie - Wersja do druku +- Serwis Nedds24.pl (https://nedds24.pl) +-- Dział: OffTopic (https://nedds24.pl/forumdisplay.php?fid=176) +--- Dział: HydePark (https://nedds24.pl/forumdisplay.php?fid=177) +--- Wątek: Problem z mocą przyłączeniową w bazie - rozwiązanie (/showthread.php?tid=29459) |
Problem z mocą przyłączeniową w bazie - rozwiązanie - Mango - 07.05.2026 Mam problem z rozbudową bazy transportowej. Chciałem dołożyć ładowarki i mocniejszy sprzęt na warsztat, ale energetyka dała mi odmowę zwiększenia mocy. Okazuje się, że bank energii załatwia sprawę – działa jak taki dodatkowy "bak z prądem", który wspomaga sieć w momentach największego obciążenia (tzw. peak shaving). Wybrałem ofertę TSG https://www.tsg-solutions.com/pl/banki-energii/, bo robią kompleksowo infrastrukturę, a nie tylko sprzedają chińskie ogniwa. Dzięki temu nie musiałem czekać latami na modernizację transformatora w gminie. RE: Problem z mocą przyłączeniową w bazie - rozwiązanie - Aligi - 10.05.2026 Nie jest chyba łatwo to rozwiązać RE: Problem z mocą przyłączeniową w bazie - rozwiązanie - Vuto - 10.05.2026 Może warto się z kimś skonsultować? |