Serwis Nedds24.pl
Jakie okna u siebie montowaliście? - Wersja do druku

+- Serwis Nedds24.pl (https://nedds24.pl)
+-- Dział: OffTopic (https://nedds24.pl/forumdisplay.php?fid=176)
+--- Dział: HydePark (https://nedds24.pl/forumdisplay.php?fid=177)
+--- Wątek: Jakie okna u siebie montowaliście? (/showthread.php?tid=29439)



Jakie okna u siebie montowaliście? - pixelman_wawa - 07.05.2026

Jakie okna u siebie montowaliście? Zależy mi na opinii osób, które już z okien jakiś czas korzystają, bo trochę zamierzam wydać, więc wolę uniknąć wpadki.


RE: Jakie okna u siebie montowaliście? - Aximo - 07.05.2026

porównaj sobie systemy tarasowe z MS robią duze drzwi podnoszono-przesuwne,a do panoramicznych przeszkleń fajnie sprawdza się Patio HST jak będziesz mieć chwilę, to możesz tez zerknąc na inne opcje z ich oferty Wink https://www.ms.pl/.

apok_25eda92420dc


RE: Jakie okna u siebie montowaliście? - Aligi - 10.05.2026

Mnie to czeka w tym roku