![]() |
|
Jakie okna u siebie montowaliście? - Wersja do druku +- Serwis Nedds24.pl (https://nedds24.pl) +-- Dział: OffTopic (https://nedds24.pl/forumdisplay.php?fid=176) +--- Dział: HydePark (https://nedds24.pl/forumdisplay.php?fid=177) +--- Wątek: Jakie okna u siebie montowaliście? (/showthread.php?tid=29439) |
Jakie okna u siebie montowaliście? - pixelman_wawa - 07.05.2026 Jakie okna u siebie montowaliście? Zależy mi na opinii osób, które już z okien jakiś czas korzystają, bo trochę zamierzam wydać, więc wolę uniknąć wpadki. RE: Jakie okna u siebie montowaliście? - Aximo - 07.05.2026 porównaj sobie systemy tarasowe z MS robią duze drzwi podnoszono-przesuwne,a do panoramicznych przeszkleń fajnie sprawdza się Patio HST jak będziesz mieć chwilę, to możesz tez zerknąc na inne opcje z ich oferty https://www.ms.pl/.apok_25eda92420dc RE: Jakie okna u siebie montowaliście? - Aligi - 10.05.2026 Mnie to czeka w tym roku |