![]() |
|
Wagary - Wersja do druku +- Serwis Nedds24.pl (https://nedds24.pl) +-- Dział: Życie i styl (https://nedds24.pl/forumdisplay.php?fid=144) +--- Dział: Edukacja (https://nedds24.pl/forumdisplay.php?fid=145) +--- Wątek: Wagary (/showthread.php?tid=28417) |
Wagary - Anetka - 24.02.2026 Chodziliście na wagary? Ja nie. RE: Wagary - nela - 09.03.2026 Owszem, może nie w szkole podstawowej bo tam może 1-2 razy tylko. Nie było odpowiedniej zgranej ekipy, za to w szkole średniej doprowadziliśmy wychowawcę do zawału tak się wściekał bo szła zawsze prawie cała klasa
RE: Wagary - Anetka - 09.03.2026 O matko |