![]() |
|
Pająki - Wersja do druku +- Serwis Nedds24.pl (https://nedds24.pl) +-- Dział: Życie i styl (https://nedds24.pl/forumdisplay.php?fid=144) +--- Dział: Zwierzaki (https://nedds24.pl/forumdisplay.php?fid=265) +--- Wątek: Pająki (/showthread.php?tid=28202) |
Pająki - nela - 10.02.2026 Lubicie, hodujecie, a może ktoś ma pokaźną kolekcję którą chce się pochwalić? RE: Pająki - Mentorka - 10.02.2026 Okropieństwo dla mnie RE: Pająki - nela - 10.02.2026 A ja powiem że lubię oglądać te kolorowe, nawet oglądam kanał venomous art na yt ale nie hodowałabym chyba w domu ![]() kamis tu fajnie napisał ale się kilka razy powtórzył i niechcący poleciało do kosza ale zacytuję " A owszem. Myślę że mam całkiem pokaźna kolekcję za szafami. Dawno tam nie zaglądałem ale ja im nie przeszkadzam a one mnie" i odpowiem że popieram, to zdrowe podejście ale ja takich pająków raczej nie lubię, łapię i wywalam za okno, niech sobie żyją ale nie u mnie
|