![]() |
|
Z czego się cieszysz ? - Wersja do druku +- Serwis Nedds24.pl (https://nedds24.pl) +-- Dział: Tajemnicza strefa tajemnic (https://nedds24.pl/forumdisplay.php?fid=242) +--- Dział: Nasze pogaduchy tajemnic (https://nedds24.pl/forumdisplay.php?fid=244) +--- Wątek: Z czego się cieszysz ? (/showthread.php?tid=28128) |
Z czego się cieszysz ? - Mentorka - 08.02.2026 Z czego się cieszysz ? Ja się cieszę ,że mam pracę , zdrowie i też ,że żyje . |