Serwis Nedds24.pl
Germanistyka - warto? - Wersja do druku

+- Serwis Nedds24.pl (https://nedds24.pl)
+-- Dział: Życie i styl (https://nedds24.pl/forumdisplay.php?fid=144)
+--- Dział: Edukacja (https://nedds24.pl/forumdisplay.php?fid=145)
+--- Wątek: Germanistyka - warto? (/showthread.php?tid=26412)



Germanistyka - warto? - mondek24 - 02.11.2025

Zastanawiam się nad studiami, ale praca uniemożliwia mi naukę w trybie dziennym. Myślę poważnie o takim kierunku jak germanistyka zaocznie, bo język niemiecki może się przydać w karierze. Czy ktoś studiował w takim trybie i może opisać, jak wygląda organizacja zajęć? Czy nauka zaoczna rzeczywiście pozwala pogodzić pracę z rozwojem?