Serwis Nedds24.pl
Informacja i pytanie - Wersja do druku

+- Serwis Nedds24.pl (https://nedds24.pl)
+-- Dział: OffTopic (https://nedds24.pl/forumdisplay.php?fid=176)
+--- Dział: Pogaduszki przy kawie (https://nedds24.pl/forumdisplay.php?fid=224)
+--- Wątek: Informacja i pytanie (/showthread.php?tid=25764)



Informacja i pytanie - Anetka - 04.10.2025

Ponieważ dużo nas jest dlatego wymyśliłam ,żebyśmy codziennie rano pisali dobranoc i jak minął dzień i też na dobranoc ??. Co o tym myślisz ?