![]() |
|
Informacja i pytanie - Wersja do druku +- Serwis Nedds24.pl (https://nedds24.pl) +-- Dział: OffTopic (https://nedds24.pl/forumdisplay.php?fid=176) +--- Dział: Pogaduszki przy kawie (https://nedds24.pl/forumdisplay.php?fid=224) +--- Wątek: Informacja i pytanie (/showthread.php?tid=25764) |
Informacja i pytanie - Anetka - 04.10.2025 Ponieważ dużo nas jest dlatego wymyśliłam ,żebyśmy codziennie rano pisali dobranoc i jak minął dzień i też na dobranoc ??. Co o tym myślisz ? |