Serwis Nedds24.pl
Dzieci korzystają z internetu - Wersja do druku

+- Serwis Nedds24.pl (https://nedds24.pl)
+-- Dział: Komputery, Internet i technologie (https://nedds24.pl/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Dział: Internet i Bezpieczeństwo (https://nedds24.pl/forumdisplay.php?fid=43)
+--- Wątek: Dzieci korzystają z internetu (/showthread.php?tid=25592)



Dzieci korzystają z internetu - Anetka - 01.10.2025

No właśnie dzieci korzystają z internetu i to bardzo dużo czasu ,zamiast bawić się czymś, czy wyjść do koleżanki/ kolegi to tylko siedzą w internecie , masakra. Mam córkę która ma 8 lat i korzysta z internetu nawet ma telefon .


RE: Dzieci korzystają z internetu - zosia898 - 07.06.2026

Warto wszystkiego uczyć, ale trzeba też to kontrolować.

__


RE: Dzieci korzystają z internetu - Karolinka525 - 08.06.2026

Zgadzam się, internet to teraz ogromna część życia dzieciaków. No i właśnie, moja siostrzenica ma 10 lat i spędza naprawdę sporo czasu na grach online. Czasami trudno ją oderwać od ekranu. Dobrze, że są różne opcje, żeby zapewnić szybki i stabilny dostęp do internetu. Ostatnio natknęłam się na ofertę światłowodu, która wygląda całkiem interesująco. Możecie sprawdzić więcej tutaj [x]— może znajdziecie coś dla siebie.

Też zauważyłam, że dzieci spędzają mnóstwo czasu w internecie. Siedzą z telefonami zamiast bawić się na świeżym powietrzu. Moja córka czasem potrafi grać przez kilka godzin dziennie i to mnie denerwuje. Dlatego staram się kontrolować, co dokładnie robi w sieci. Ostatnio znalazłam fajne rozwiązanie, które łączy edukację z zabawą i może być naprawdę przydatne — można poczytać więcej [x] Serio, warto to zobaczyć!


RE: Dzieci korzystają z internetu - indyyy - 17.06.2026


Jeśli szukasz dobrej jakości łącza, to warto wybrać W przypadku dzieci ważne jest, aby zapewnić im odpowiednie bezpieczeństwo w sieci.