Serwis Nedds24.pl
Programowanie? - Wersja do druku

+- Serwis Nedds24.pl (https://nedds24.pl)
+-- Dział: OffTopic (https://nedds24.pl/forumdisplay.php?fid=176)
+--- Dział: HydePark (https://nedds24.pl/forumdisplay.php?fid=177)
+--- Wątek: Programowanie? (/showthread.php?tid=1814)



Programowanie? - Kala89 - 06.10.2019

Moi drodzy , ostatnio stoję na rozdroży przekwalifikowania się. Myślałam o nauce programowania, ale znając mnie jeżeli nie będę miała w tym jakiegoś personalnego ‘zajawkowego” celu to nic z tego nie wyjdzie. Pomyślałam więc o kupnie tego robota https://megadron.pl/pl/products/robot-dji-robomaster-s1-23725.html Czy ktoś może miał okazję z niego korzystać? Czy da się na nim nauczyć programowania bądź  przetestować w praktyce wyuczoną teorię?


RE: Programowanie? - mondek24 - 10.03.2022

A skoro już jesteśmy przy takim temacie, to czy znacie jakieś języki programowania? Jeśli tak, to jakie? Ja słyszałam, że bardzo popularny jest na przykład język scala. Czy ktoś z Was potrafi się nim posługiwać?


RE: Programowanie? - Ślicznotkaa - 11.03.2022

Można w to iść, ale to trzeba wtedy dobrze ogarniać też rynek, niekoniecznie związany z pracą. Finanse są też dla każdego ważne, dlatego moim zdaniem powinniście sprawdzić coś takiego jak bank pko . Nie mogę nic więcej powiedzieć, ale jedni dają więcej, niż drudzy.


RE: Programowanie? - Szymon31 - 26.02.2024

Czy wiecie Od czego zacząć naukę testowania oprogramowania ? Osobiście staram się stale rozwijać, a Wam mogę polecić sprawdzić stronę, na której znajdziecie wszystkie informacje na temat książki o testowaniu oprogramowania.


RE: Programowanie? - zuzula12 - 23.10.2024

Według mnie warto inwestować czas oraz pieniądze w rozwój osobisty. Dlatego sprawdźcie sobie stronę, na której znajdziecie ofertę nowoczesnej i profesjonalnej szkoły programowania dla dzieci i młodzieży - programowanie dla dzieci .