Serwis Nedds24.pl
Konto bankowe osoba niepelnoletnia - Wersja do druku

+- Serwis Nedds24.pl (https://nedds24.pl)
+-- Dział: OffTopic (https://nedds24.pl/forumdisplay.php?fid=176)
+--- Dział: HydePark (https://nedds24.pl/forumdisplay.php?fid=177)
+--- Wątek: Konto bankowe osoba niepelnoletnia (/showthread.php?tid=14334)



Konto bankowe osoba niepelnoletnia - amron - 13.10.2022

Witajcie. Jestem osoba niepełnoletnią i szukam dla siebie dobrego konta bankowego.

W jakim banku warto jest je otworzyc?


RE: Konto bankowe osoba niepelnoletnia - rumix - 13.10.2022

Ja miałam jeszcze przed 18 konto i w PKO i w mbanku i powiem, że aplikacja jak dla mnie dużo lepsza w mbanku, a do tego nic nie płacisz za prowadzenie konta (nic kompletnie), w PKO o ile się nie mylę trzeba wykonać ileś transakcji. PKO jest lepsze pod względem dostępności, bo maja więcej placówek (nawet w mniejszych miastach) i bankomaty są od nich (po wpłaceniu kasa od razu na koncie), a w mbanku ich bankomaty nie są od nich wiec po wpłacie na konto musisz poczekać do jakichś 30 minut aż pieniądze dostaniesz na konto.

Wszystkie konta młodziezowe są darmowe, ale na niektórych dają dobre premie za możliwośc otwarcia u nich konta:
https://www.tanie-konto.pl/ranking-kont-mlodziezowych/

Możesz porównać sobie to w tym rankingu.


RE: Konto bankowe osoba niepelnoletnia - KamilKowalski - 30.04.2025

Jeśli chcecie założyć konto w banku to według mnie warto wybrać Bank Spółdzielczy w Raszynie. Ogólnie jeśli chodzi o podejście do klientów to jest ono bardzo profesjonalne, obsługa jest rzetelna, zawsze służą pomocą