![]() |
|
E papieros/Tab shot - Wersja do druku +- Serwis Nedds24.pl (https://nedds24.pl) +-- Dział: OffTopic (https://nedds24.pl/forumdisplay.php?fid=176) +--- Dział: HydePark (https://nedds24.pl/forumdisplay.php?fid=177) +--- Wątek: E papieros/Tab shot (/showthread.php?tid=14314) Strony:
1
2
|
E papieros/Tab shot - Dawid234 - 11.10.2022 Witam, kieruje moje pytanie do użytkowników e papierosów, ktoś może z was słyszał o tym produkcie albo z niego korzystał? Pojawił się ostatnio u mnie w vape shopie a jestem trochę do tyłu z tymi nowościami.
RE: E papieros/Tab shot - Syko - 11.10.2022 Jest to shot nikotynowy w tabletkach, działa to w ten sposób że wystarczy rozpuścić 1 kapsułkę w 1ml wody i połączyć z premixem czy tam liquidem. Teraz jest to na czasie bo jest o połowę tańsze od zwykłych shotów. Ponad to jako iż jest to tabletka a nie ciecz to nie psuje smaku olejków. Sam tego używam i jestem zadowolony. RE: E papieros/Tab shot - pieknyolek - 12.10.2022 Nie sięgam ani po e ani po zwykłą papierosy i cieszę się że jestem wolny od tego nałogu. ______________________________ https://www.lektor.edu.pl/kto-musi-prowadzic-pelna-ksiegowosc/ RE: E papieros/Tab shot - bohunn - 16.10.2022 Skoro temat jest związazny z papierosami to ja widziałem u nas na forum kilka pytań odnośnie tego jak sprawić, żeby tradycyjne papierosy stały się mentolowymi. Jest bardzo fajne alternatywne rozwiązanie, takie jak krople aromatyzujące NL Filters z tego co zauważyłem coraz bardziej popularne na naszym polskim rynku, dlatego zachęcam do sprawdzania
RE: E papieros/Tab shot - schabowa - 26.10.2022 Widziałam niedawno - https://nexus.cool/aktualnosci-nexus/wklady-typu-heets/warianty-heets-i-wkladow-nexus/ jeśli chodzi o heets smaki, to ciężko znaleźć coś bardziej oryginalnego, zastanawiam się jakie papierosy tego typu palicie. Bardzo do gustu przypadł mi wkład, który ma przyjemną miętową bryzę, z powodzeniem może zastąpić tradycyjne papierosy, nawet te o podobnym aromacie. RE: E papieros/Tab shot - keszkak - 10.11.2022 Od czasu do czas zapalę sobie i taką fajkę, jednak na co dzień preferuje jednak skręcane papierosy. Najlepiej zamawiać taki tytoń ze sprawdzonego źródła, ja zazwyczaj kupuje ze strony https://tytonpapierosowy.pl Mają mega duży wybór! RE: E papieros/Tab shot - zosia898 - 01.12.2024 del RE: E papieros/Tab shot - zosia898 - 10.01.2025 del RE: E papieros/Tab shot - as841 - 10.01.2025 Tworzenie własnych smaków liquidów to coś, co wielu vaperów uwielbia. Sklep https://vapehub.pl/Koncentraty-i-aromaty-do-liquidow oferuje koncentraty i aromaty, które pozwalają na eksperymentowanie z różnymi smakami. Można je wykorzystać do przygotowania e-liquidów o unikalnym smaku, idealnych do własnych preferencji. RE: E papieros/Tab shot - mczay - 10.01.2025 Longfille to doskonała opcja dla osób, które preferują szybkie i proste przygotowanie e-liquidów. Na https://bigvape.pl/pl/c/Longfille/142 dostępny jest szeroki wybór longfilli, które zapewniają intensywne smaki i łatwość w użytkowaniu. Wystarczy dodać bazę, aby uzyskać ulubiony płyn do wapowania. |