Serwis Nedds24.pl
Budowa domu - Wersja do druku

+- Serwis Nedds24.pl (https://nedds24.pl)
+-- Dział: OffTopic (https://nedds24.pl/forumdisplay.php?fid=176)
+--- Dział: HydePark (https://nedds24.pl/forumdisplay.php?fid=177)
+--- Wątek: Budowa domu (/showthread.php?tid=2494)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Budowa domu - Henrietta - 27.07.2021

Jak budujesz dom to musisz dobrać odpowiednie ogrzewanie i polecam pompy ciepła wraz z fotowoltaiką bo dzięki takiemu połączeniu będziesz niezależny energetycznie. Jedno i drugie zainstaluje ci firma https://inverter.com.pl/ która ma odpowiednią wiedze oraz doświadczenie. Wykonają projekt, dokonają montażu i uzyskają niezbędne pozwolenia i dofinansowania do inwestycji.


RE: Budowa domu - Paweł - 11.08.2021

Przy budowie domu, warto jak najszybciej zdecydować się na rodzaj ogrzewania. Jeśli budujesz się w okolicach Krakowa, to z całego serca polecam pompy ciepła Mitsubishi Kraków, ze względu na wysoką jakość wykonania oraz łatwą i intuicyjną obsługę.


RE: Budowa domu - galiq - 20.09.2021

polecam Proecology Uśmiech
pompy ciepła i fotowoltaika.
___________
pompy ciepła gliwice


RE: Budowa domu - kasiakowa06 - 18.10.2021

(08.10.2020, 15:15)kongo napisał(a): Musisz też pomyśleć o wyborze odpowiedniego ogrzewania. My zastanawiamy sie nad zamontowaniem pompy ciepła. Czytałam tutaj remont.biz.pl/pompa-ciepla/, że to inwestycja, która dosyć szybko się zwraca,

Zdecydowanie tak Uśmiech Inwestycja w pompy ciepła od https://rekuperatory-ask.pl/pompy-ciepla-rzeszow/ to był strzał w dziesiątkę Uśmiech

[Obrazek: midea-1-920x1024.jpg]

(27.02.2021, 21:49)Johny25 napisał(a): Jeśli chodzi o budowę domu to warto mieć sprawdzoną firmę z wieloletnim doświadczeniem. Warto wejść na stronę eco-haus.com.pl tam naprawdę są fachowcy stworzeni do tej roboty. Mają profesjonalny ciężki sprzęt, który jest niezbędny do wszelkiego rodzaju prac przy budowie domu, a także udzielają 5 letniej gwarancji na wykonane prace.

No zdecydowanie. Nie wyobrażam sobie zlecić to świeżakowi na rynku Wink Polecam https://domyhbe.pl/pl/budowa-domow-z-drewna - z nimi budowa domów idzie migiem Big Grin


RE: Budowa domu - kasiakowa06 - 18.10.2021

(27.02.2021, 21:49)Johny25 napisał(a): Jeśli chodzi o budowę domu to warto mieć sprawdzoną firmę z wieloletnim doświadczeniem. Warto wejść na stronę eco-haus.com.pl tam naprawdę są fachowcy stworzeni do tej roboty. Mają profesjonalny ciężki sprzęt, który jest niezbędny do wszelkiego rodzaju prac przy budowie domu, a także udzielają 5 letniej gwarancji na wykonane prace.

No to u mnie tak super sprawdzili się panowie z https://konsbud.com/ - najlepsza budowa domów Uśmiech

[Obrazek: 3858a02f4719cdffda9d1b0a2e900238.jpg]


RE: Budowa domu - Feno - 26.10.2021

Trochę się pokręciłem po tych budowach i widzę, że teraz jednym z najpopularniejszych materiałów budowlanych jest beton komórkowy https://termalica.pl/artykuly/beton-komorkowy-co-to-jest/ czyli tzw. gazobeton. Sam go używałem, kiedy murowałem szczyty dachowe. Bardzo fajny materiał, szybko się nim buduje i jest prosty w obróbce


RE: Budowa domu - Tośka21 - 28.10.2021

Ale przecież dzisiaj możecie przecież wybrać takie rozwiązania, które realnie robią na Was wrażenie. Moim zdaniem warto zajrzeć do https://www.multicomfort.pl/domy-prefabrykowane/domy-energooszczedne/i poczytać więcej o domach energooszczędnych. Być może będą on dla Was dobrym wyborem, sami się przekonajcie!


RE: Budowa domu - duff231 - 02.11.2021

Jedną z rzeczy o które trzeba zadbać jest z pewnością kanalizacja. Zobaczcie sobie https://www.zew-inwestycje.eu/ jeżeli budujecie dom. Tam są elementy do kanalizacji, które są wykonane z bardzo dobrej jakości materiałów. Dobrze jest o tym pomyśleć już na wczesnym etapie budowy.


RE: Budowa domu - Alicja88 - 10.11.2021

Witam,wazne jest dla mnie to,aby zainwestowac w badania mechanizmow i robotow,ktore uzywamy w miejscu pracy. http://hamilton.com.pl/oferta/badania-techniczne-i-srodowiska-pracy/badania-drgan-mechanicznych/ Zalezy mi na tym,by pracowac w miejscu,ktore spełnia wymagania. Co o tym sądzicie  ? Pozdrawiam.


RE: Budowa domu - keszkak - 19.11.2021

Co myślicie o projekcie https://www.mgprojekt.com.pl/hiacynt-3 ? Od dawna zabieram się do budowania domu, cały czas to odkładałam. Ale już przyszedł czas żeby zacząć budować Wink Ten projekt wpadł mi w oko, na wizualizacji wygląda super, rozkład pomieszczeń też mi bardzo pasuje. Czy ktoś z Was budował z tego projektu ? Uśmiech