![]() |
|
Budowa domu - Wersja do druku +- Serwis Nedds24.pl (https://nedds24.pl) +-- Dział: OffTopic (https://nedds24.pl/forumdisplay.php?fid=176) +--- Dział: HydePark (https://nedds24.pl/forumdisplay.php?fid=177) +--- Wątek: Budowa domu (/showthread.php?tid=1968) |
RE: Budowa domu - MaciejSt - 05.12.2022 Jeżeli przyszedł moment podczas budowy domu na wybór wentylacji, a dokładnie dobrania centrali to jak najbardziej mogę polecić do sprawdzenia świetny artykuł https://remont.biz.pl/rekuperacja/jak-dobrac-wielkosc-centrali-wentylacyjnej/ z którego będziecie mogli dowiedzieć się więcej na temat tego jak ją dopasować do konkretnych potrzeb domu i Waszej rodzinki. Mam nadzieję, że podejmiecie odpowiednie decyzje i co najważniejsze dom będzie spełniał wszystkie wymagania. Pozdrawiam! RE: Budowa domu - urban89 - 06.12.2022 Żaden remont czy budowa nie uda się bez wsparcia fachowców. U mnie jedną z takich osób był elektryk Łódź usługi elektryczne: http://elektryk.i-lodz.pl/ . Z własnego doświadczenia mogę polecić usługi tego specjalisty. RE: Budowa domu - Kala89 - 07.12.2022 W budownictwie jest jedna bardzo ważna zasada, która dotyczy tego, że nie warto czasami oszczędzać na niektórych produktach, takich, które później ciężko będzie wymienić. Wiadomo, aby nie musieć nic później burzyć, ani wchodzić w dodatkowe koszty. Dlatego mój znajomy, który pracuje na budowie zawsze wybiera zbiorniki cisnieniowe tylko najlepszej jakości takie jak te https://www.komnino.com.pl/pl/. RE: Budowa domu - kwiatuszek45 - 09.12.2022 A może okna, które rozważam do mojego nowego domu? https://www.drutex.pl/ Jeszcze budujemy i planuję zamontować okna uchylno-przesuwne na parterze. Mają też super promocje na okna drewniane. Bardzo podoba mi się też pomysł szklanych tarasów, ale nie są one moim pierwszym wyborem. Moja druga połówka zdecydowanie je preferuje! RE: Budowa domu - cowynato - 10.12.2022 Moim zdaniem, jeżeli byłyby ci potrzebne profile styropianowe elewacyjne to całkiem spory wybór będziesz w stanie znaleźć na stronie tego sklepu wmb.pl. Wiesz że mój znajomy kilka razy składał tam zamówienie i był bardzo zadowolony z otrzymanych produktów. Zerknij tam w wolnej chwili, a myślę że nie pożałujesz RE: Budowa domu - cube - 16.12.2022 Przy budowie domu warto od razu przemyśleć montaż zbiorników na deszczówkę podziemnych https://xymen.pl/58-zbiorniki-na-wode-deszczowa. Jeszcze nie tak dawno można było na to dofinansowanie otrzymać. Teraz to nie wiem, ale nawet jeśli bez dofinansowania to zbiorniki nie są wcale takie drogie. RE: Budowa domu - Gruszku32 - 20.12.2022 Kwestia tego, czego konkretnie oczekujecie. Ja uważam, że faktycznie warto otworzyć się na zbieranie deszczówki, bo niesie to za sobą wymierne korzyści. Na stronie https://gizozbiorniki.pl/ czytałem więcej na ten temat. Ktoś z Was ma może u siebie na działce systemy zbierające wodę deszczową? RE: Budowa domu - Gruszku32 - 20.12.2022 Pytanie tylko, co faktycznie moglibyście zdziałać w ramach poprawy efektywności Waszego biznesu? Ja bym się nad tym dobrze zastanowił, bo chodzi w końcu o to, by sięgać po jak najefektywniejsze rozwiązania. Na stronie https://gizo.pl/ czytałem więcej o zastosowaniu poszczególnych sprzętów. Jakie macie zdanie na ten temat? RE: Budowa domu - róża - 27.12.2022 Chemię budowlaną polecam zamawiać online. Jest to najwygodniejsze rozwiązanie. Sklep internetowy Melkib ma bardzo duży jej wybór - to na przykład taki dozownik do kleju: https://melkib.com/dozownik-dyspenser-polautomatyczny-/-automatyczn . RE: Budowa domu - Kala89 - 30.12.2022 Materiały budowlane to oczywiście fundamentalna sprawa w procesie budowy, szczególnie w obecnych czasach, kiedy często ich brakuje. Dla mnie jednak kwestią najważniejszą jest ich jakość. Dom powinno budować się z wysokiej klasy materiałów, które zapewnią nam bezeceństwo i stabilizację budynku. Na tej stronie https://zukovia.pl/stal-prefabrykowana warto się na spokojnie rozejrzeć i zapoznać z pełną ofertą. Asortyment, który tam znajdziemy, jest godny uwagi. |