![]() |
|
Budowa nowego domu - Wersja do druku +- Serwis Nedds24.pl (https://nedds24.pl) +-- Dział: OffTopic (https://nedds24.pl/forumdisplay.php?fid=176) +--- Dział: HydePark (https://nedds24.pl/forumdisplay.php?fid=177) +--- Wątek: Budowa nowego domu (/showthread.php?tid=331) |
RE: Budowa nowego domu - DanielRu - 01.07.2020 Budując dom, warto pomyśleć o odpowiednich wzmocnieniach konstrukcji http://awariebudowlane.pl/wzmocnienia-konstrukcji , tak aby całość była stabilna i trwała. Wzmocnienie konstrukcji w oparciu o odpowiednie materiały i zastosowaną technologię przekłada się na zwiększenie obciążeń, redukcję ugięć czy rozwiązanie problemu nierównego osiadania danych elementów. Zdecydowanie powinno wziąć się pod uwagę takie aspekty podczas budowania domu. RE: Budowa nowego domu - a-roniczny12 - 01.07.2020 Dużo lepiej jest zainwestować w mieszkanie w mieście. Jest pełen szereg zalet takiej decyzji - od rozrywki, aż po standard życia. Poszperaj w ofertach agencji ABC-DOM, a na pewno znajdziesz coś co interesującego. Ja korzystałem z ich usług nie jeden raz i muszę ich pochwalić za rzetelność oraz oddanie sprawie. RE: Budowa nowego domu - olusia46 - 07.07.2020 Jeśli chodzi o chemię budowlaną oraz wszelkiego rodzaju styropiany, to świetnym dostawcą jest SuperStyropian. Zaopatrywałam się u nich podczas budowy domu i muszę powiedzieć, że jakość oraz ceny bardzo dobre. RE: Budowa nowego domu - dolar11 - 15.07.2020 Przy budowie domu należy pamiętać o doborze okien i wg mnie najlepiej zainwestować w okna PCV Dzierżoniów! RE: Budowa nowego domu - mczay - 16.07.2020 Ja też przymierzam się do budowy mojego domu i teraz muszę podjąć decyzję jakie ogrzewanie będę miał, tutaj https://www.oxyly.pl/ właśnie czytam o promiennikach podczerwieni, jest to rozwiązanie ekologiczne i wydajne, tańsze niż inne formy. Chyba dlatego się właśnie na to zdecyduję. RE: Budowa nowego domu - Canvas - 17.07.2020 Jestem w trakcie remontu domu i postanowiłem zainwestować w wygłuszenie. Niestety w okolicy jest dość ruchliwa droga i może nam to przeszkadzać. Pianka gumowa kauczukowa 13mm powinna wystarczyć, co o tym myślicie? https://www.bitmat.pl/pianka-kauczukowa-gumowa-wyciszajaca-k13s-kauczuk-13mm-z-klejem RE: Budowa nowego domu - migmig - 22.07.2020 Budowa domu jest to dość duże przedsięwzięcie dlatego też dobrze jest się uzbroić w cierpliwość. My jesteśmy w trakcie budowy i rozglądamy się za firmą która zajmie się stroną elektryczną. I tak też polecono nam firmę sigma tychy http://sigmapolska.pl/ Więc przynajmniej nie musimy martwić się o takie szczegóły bo w razie czego firma ta zajmie się także montażem fotowoltaiki RE: Budowa nowego domu - samba66 - 23.07.2020 Ja to przed budową nawet nie zdawałam sobie sprawy ile rzeczy tak naprawdę będzie trzeba pozałatwiać i kupić. Udało nam się na szczęście na bardzo dobre firmy trafić na przykład mamy styropian krasbud od skleptanistyropian.pl i tutaj zarówno jakość jak i cena jest świetna RE: Budowa nowego domu - elamela - 30.07.2020 Na pewno na samym początku trzeba wykopać fundamenty. Dlatego bez koparki ani rusz. Polecam Wam więc firmę Warszawski Kopacz - wynajem i usługi koparką Warszawa: https://warszawskikopacz.pl/. RE: Budowa nowego domu - Narcyza - 30.07.2020 Można pomyśleć też o jakimś dodatkowym zabezpieczeniu, aby być przygotowanym np. na ewentualne włamanie. Można o tym nieco poczytać na http://aper.com.pl/. |