![]() |
|
Oprogramowanie dla firm - Wersja do druku +- Serwis Nedds24.pl (https://nedds24.pl) +-- Dział: Komputery, Internet i technologie (https://nedds24.pl/forumdisplay.php?fid=16) +--- Dział: Oprogramowanie (https://nedds24.pl/forumdisplay.php?fid=33) +--- Wątek: Oprogramowanie dla firm (/showthread.php?tid=1664) |
RE: Oprogramowanie dla firm - Mrlenas - 09.10.2021 Innowacja, automatyzacje - takie rzeczy są potrzebne w firmach, szczególnie w tych większych. Jeżeli działacie w takich firmach to zainteresujcie się tego typu możliwościami dla biznesu. Również proponowane na https://www.senetic.pl/teltonika/routery_teltonika/ routery przemysłowe mogą być super zakupem do stworzenia przemysłowej, profesjonalnej sieci w firmie. RE: Oprogramowanie dla firm - dariaa - 15.10.2021 No tak dobre oprogramowanie to podstawa...Tym bardziej teraz kiedy jednak wszystko dynamicznie się rozwija... Bo czy wiedzieliście, że na rynku dostępny jest już windows 11 microsoft ? Ja niedawno się dowiedziałam i jestem w szoku. Ciekawa jestem jakie tym razem zmiany zostały wprowadzone? RE: Oprogramowanie dla firm - Tośka21 - 23.10.2021 Jak dla mnie, powinniście przede wszystkim zastanowić się nad tym, co mogłoby być dla Was najkorzystniejsze w kontekście rozwoju Waszego biznesu. Dzisiaj możecie postawić na wiele różnych rozwiązań biznesowych, więc po prostu wybierzcie to odpowiednie. Na stronie https://www.ccontrols.net/pl/szkolenia/szkolenia-altium-designer/altium-designer-kurs-kompleksowy.html macie sporo cennych informacji na ten temat, więc po prostu to przeanalizujcie. RE: Oprogramowanie dla firm - Milan73 - 28.10.2021 Ktoś z was korzystał z takiego oprogramowania w Swojej firmie? RE: Oprogramowanie dla firm - Monika33 - 30.10.2021 Korzystałam i stwierdzam że to całkiem fajne nowe środowisko
RE: Oprogramowanie dla firm - enigma - 31.10.2021 A czy słyszeliście o takich rozwiązaniach jak smart city? To system do zarządzania informacją i służy nie tylko zwiększeniu innowacyjności w mieście, ale przede wszystkim poprawie jakości zarządzania, komunikacji i życia w danej miejscowości lub gminie. Uważam że to świetne rozwiązanie a przede wszystkim narzędzie do prostej i skutecznej komunikacji z mieszkańcami oraz turystami. RE: Oprogramowanie dla firm - malkontentis - 02.11.2021 Moim zdaniem, jeżeli zależy wam na dobrym oprogramowaniu do firmy, to koniecznie zgłoście się do https://goidea.pl/filemaker.php . To prawdziwi profesjonaliści, którzy doskonale znają się na tym temacie, więc będą w stanie zaproponować wam najlepsze rozwiązania. Przejrzyjcie sobie ich ofertę, a na pewno nie pożałujecie RE: Oprogramowanie dla firm - Alicja88 - 10.11.2021 Korzystacie w swoich firmach z programu Microsoft Teams? Jeśli nie, to polecam dowiedzieć się więcej na jego temat https://leadership-center.pl/blog/microsoft-teams/ . To nie jest zwykła platforma do rozmów i tele- oraz wideokonferencji, ale również wirtualne miejsce do współpracy z innymi. RE: Oprogramowanie dla firm - strits - 30.11.2021 Na rynku wiele różnych oprogramowań można znaleźć jak np. program dla kuriera czy dla innych branż i to jest bardzo dobre, bo technologia umożliwia nam usprawnienie pracy na bardzo wielu płaszczyznach RE: Oprogramowanie dla firm - muffinka - 01.12.2021 Jest teraz multum ciekawych rozwiązań, jak chodzi o oprogramowanie. Ja przykładowo teraz zwróciłam uwagę na aplikacje, które umożliwiają takie działania jak elektroniczna dokumentacja medyczna program . Dzięki niemu można wszystko mieć w jednym miejscu, zachowane w porządku. I łatwo można też zarządzać danymi itd. |