Serwis Nedds24.pl
Restauracja - Wersja do druku

+- Serwis Nedds24.pl (https://nedds24.pl)
+-- Dział: OffTopic (https://nedds24.pl/forumdisplay.php?fid=176)
+--- Dział: HydePark (https://nedds24.pl/forumdisplay.php?fid=177)
+--- Wątek: Restauracja (/showthread.php?tid=780)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Restauracja - Tomekwu - 24.10.2021

My całą rodziną bardzo lubimy zaglądać do restauracji Miód Malina w Straszynie w pomorskim. Bardzo tam ładnie i miło, panuje tam rodzinna atmosfera a kuchnia jest przepyszna. Mają tam doskonałą pizzę i burgery, ale też tradycyjne dania kuchni polskiej i menu dla dzieci, także każdy znajdzie tam cos dla siebie. Tu znajdziecie ich menu i inne konkrety https://miod-malina.com.pl/ My planujemy u nich wizytę za tydzień, bo córeczka ma urodziny i marzy jej się ich pizza Uśmiech


RE: Restauracja - Lito.Atlas - 31.10.2021

Co sądzicie o restauracji włoskiej https://pomidoro.pl/ ? Zastanawiam się nad tym, żeby tam się wybrać, gdyż zbliża rocznica ślubu, więc chciałbym ją spędzić w ciekawym miejscu. Czy miał ktoś przyjemność przebywać w tym lokalu? Z góry dziękuję za wszelkie opinie.


RE: Restauracja - Alicja88 - 11.11.2021

Przy organizacji takich imprez bardzo ważny jest właśnie catering. Najlepiej, gdyby była to sprawdzona firma z dobrymi opiniami i pysznym jedzeniem. Uważam, że na takie miano zasługuje https://www.restauracjanadpotokiem.pl/catering-do-domu,26,pl.html
. Sami zobaczcie ich ofertę.


RE: Restauracja - gagga - 14.11.2021

A pewnie, ze mamy ulubione miejsce gdzie często obiady jemy a i imprezy rodzinne zdarzyło się organizować. Mianowicie w Warszawie na Elektoralnej jest taka cudna restauracja Ogród Smaku https://ogrod-smaku.pl/


RE: Restauracja - miki - 24.11.2021

Nawet wczoraj byłam na lunchu w restauracji, która uwielbiam i doceniam za pyszną i zdrową kuchnię. Wybrałam się do restauracji Antresola https://www.antresola.eu/lunch w centrum Warszawy. Na lunch jak zawsze, oprócz pysznej zupy jarzynowej, były dwie opcje - wegetariańska i z mięsem, ja wzięłam pierś z kurczaka na musie szpinakowym, ryż z warzywami i kurkumą, danie boskie, przepyszne, naprawdę się najadłam i nabrałam sił do dalszej pracy Uśmiech. Ceny mają przystępne, zwłaszcza jak na Warszawę, polecam.


RE: Restauracja - fortak - 22.12.2021

Restauracja przy morzu? To był idealny wybór! Zrealizowaliśmy go wraz z https://biancas.pl/oferta/ , bo właśnie o tej restauracji mowa. Na miejscu najedliśmy się za wszystkie czasy co absolutnie sprostało moim wymogom. Szeroki wybor potraw po jeszcze lepszej cenie a menu faktycznie zachwyca. Dlatego i Ty skup sie na tym kierunku bo jest na czym.


RE: Restauracja - Kabron - 22.12.2021

Jeśli prowadzimy własną restaurację, to musimy zadbać o to aby każdy z klientów mógł wygodnie zjeść. Do tego potrzebne są sofy lub krzesła a także stoły przy których można zjeść posiłek w komfortowych warunkach.


RE: Restauracja - elamela - 30.12.2021

W dobrej restauracji zjecie naprawdę pyszne dania. Ostatnio smakowałam krewetki lublin: https://kuchniaotwarta.com/menu/ i przyznam, że było naprawdę pysznie. Warto zapoznać się bliżej z ofertą tej restauracji.


RE: Restauracja - fortak - 24.01.2022

Restauracja Hotelowa w Villi Herkules https://www.villaherkules.pl/restauracja całkowicie sprostała moim wymaganiom. To właśnie w tym miejscu udało mi się wybawić za wszystkie czasy, ale i zrelaksować jak nigdy dotąd. Miejsce te pozwoliło mi na zebranie zastrzyku energii, ale i poprawę humoru co w tym wypadku było absolutną koniecznością. Udany event.


RE: Restauracja - włódka - 10.02.2022

A czy lubisz restauracje z kuchnią włoską? Ja należę do fanów! Ostatnimi czasy nawet najadłem się za wszystkie czasy w Buongiorno https://restauracja-buongiorno.pl/o-nas/ . Na miejscu panuje przede wszystkim szeroki wybór na najwyższym poziomie. Dobrze jest najeść się w tak smakowity sposób.