Serwis Nedds24.pl
Restauracja - Wersja do druku

+- Serwis Nedds24.pl (https://nedds24.pl)
+-- Dział: OffTopic (https://nedds24.pl/forumdisplay.php?fid=176)
+--- Dział: HydePark (https://nedds24.pl/forumdisplay.php?fid=177)
+--- Wątek: Restauracja (/showthread.php?tid=780)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Restauracja - Montonka - 30.01.2020

A moim zdaniem fajna kolacja to bardzo dobry pomysł. Można w ten sposób bardzo fajnie spędzić czas i myślę, że druga połówka będzie bardzo zadowolona. Zarezerwować stolik w restauracji możesz wcześniej w łatwy sposób przez https://zjedz.my/ , pooglądasz zdjęcia, poczytasz opinie i będziesz wiedzieć, gdzie warto się wybrać na taką kolacje.


RE: Restauracja - modelka - 10.02.2020

Mam takie wrażeni, że jeśli chcemy zjeść dobrze i smacznie to warto udać się do jakiegoś większego miasta jak chociażby do Warszawy. Jest to bardzo duże miasto w którym znajduje się mnóstwo fajnych miejsc w którym można zjeść coś innego i niedrogiego. Ja od jakiegoś czasu myślę o skosztowaniu sushi i słyszałam, że w Warszawie jest restauracja Garo Sushi gdzie serwują najlepsze sushi. Podobno danie to jest tutaj przygotowywane zgodnie  z tradycją  do którego przyrządzana wykorzystuje się określone składniki  i tak właśnie je tutaj robią


RE: Restauracja - ja1234 - 26.06.2020

(30.01.2020, 15:15)Montonka napisał(a): A moim zdaniem fajna kolacja to bardzo dobry pomysł. Można w ten sposób bardzo fajnie spędzić czas i myślę, że druga połówka będzie bardzo zadowolona. Zarezerwować stolik w restauracji możesz wcześniej w łatwy sposób przez https://zjedz.my/ , pooglądasz zdjęcia, poczytasz opinie i będziesz wiedzieć, gdzie warto się wybrać na taką kolacje.


Jeśli zależy Wam na pysznym jedzeniu, polecam nowo otwarta restauracje Little Barrel. Mają tam fenomenalne kopytka z sosem truflowym.


RE: Restauracja - a-roniczny12 - 17.07.2020

Ja uwielbiam odwiedzać nowe restauracje i sprawdzać co dobrego mają w karcie! Ostatnio trafiłem na lokal Instalacje Art Bistro w Warszawie i ze szczerze polecam każdemu. W menu same dobre pozycje, ceny w porządku, realizacja zamówienia naprawdę szybka, a jak smacznie! Poza tym dobra karta drinków i doświadczona obsługa. Jak dla mnie same plusy.


RE: Restauracja - Tamaris - 28.10.2020

Teraz niestety restauracje są pozamykane, więc ciężko cokolwiek zorganizować, ale przecież imprezę można także zaplanować w domu. My niedawno mieliśmy chrzciny w rodzinie i przyjęcie odbyło się w domu rodziców maluszka. Jeśli nie wiecie jak zaplanować taka uroczystość to zerknijcie tu https://urodaizdrowie.pl/wyjatkowe-chrzciny-7-pomyslow-na-niezapomniana-uroczystosc . W artykule znajdziecie podpowiedzi jak zorganizować niezapomniane chrzciny.


RE: Restauracja - karrd - 20.03.2021

Od roku jemy więcej jedzenia z restauracji niż wcześniej, a to dlatego, ze często bierzemy sobie posiłki na wynos i wspieramy lokalne biznesy Uśmiech. Najczęściej zamawiamy z Pi'Stacja Bistro & Cafe w Sosnowcu https://www.pistacja-bistro.pl/o-nas . Na przestrzeni czasu jakość posiłków jakie serwują w ogóle się nie zmieniła, wciąż są tak samo smaczne, pożywne i świeże. Ceny też dalej mają dobre, co tylko zachęca, by jadać właśnie u nich, polecam.


RE: Restauracja - Kamilos77 - 23.09.2021

Kiedyś bardzo dużo jadałem w restauracjach. Szczególnie lubię kuchnię włoską. W trakcie lockdownu postanowiłem nauczyć się gotować Uśmiech Odkryłem https://wloskisklepik.pl/ i od tego czasu sam przygotowuje pyszne dania w stylu włoskim.


RE: Restauracja - Kolonia3 - 08.10.2021

Jak już jesteśmy w temacie restauracji, to moim zdaniem, bardzo ciekawym miejscem w Warszawie jest Restauracja Akademia. Byłam tam już nieraz z moimi znajomymi i zawsze wychodzimy stamtąd bardzo zadowoleni. Mają przepyszne potrawy, a klimat, który tam panuje jest naprawdę bardzo przyjemny. Myślę że nie będziecie żałować, że wybraliście się właśnie tam


RE: Restauracja - Alicja88 - 09.10.2021

Ponieważ moja żona gotuje doskonale, ciężko mnie zaskoczyć jakimś oryginalnym daniem. Jednak ostatnio byliśmy na chrzcinach. Imprezę zorganizowali w https://www.restauracjanadpotokiem.pl/restauracje-na-chrzciny,19,pl.html . I tu przeżyłem wspaniałe kulinarne zaskoczenie. Niebanalne połączenie smaków sprawiło, że nie mogłem oderwać się od talerza. Wszystko było przepyszne i tak pięknie podane.


RE: Restauracja - schabowa - 18.10.2021

Ja nie jem mięsa, czasu na gotowanie nie mam za bardzo, więc często jadam na miście. Moją ulubioną knajpką jest ta restauracja wege w Warszawie - https://www.youmiko.pl/restauracja-wege-warszawa . Serwują tam smaczne potrawy, świeże i w dobrych cenach.