![]() |
|
Ogrodzenie ogrodu siatką? - Wersja do druku +- Serwis Nedds24.pl (https://nedds24.pl) +-- Dział: Życie i styl (https://nedds24.pl/forumdisplay.php?fid=144) +--- Dział: Ogrodnictwo (https://nedds24.pl/forumdisplay.php?fid=302) +---- Dział: Dom i ogród (https://nedds24.pl/forumdisplay.php?fid=154) +---- Wątek: Ogrodzenie ogrodu siatką? (/showthread.php?tid=290) |
RE: Ogrodzenie ogrodu siatką? - musia - 14.11.2019 Tak naprawdę zależy czego potrzebujesz - czy na przykład planujesz od strony ogrodu zywopłot? Wtedy taka siatka jak najbardziej się nada, bo nie będzie jej widać. Jeśli natomiast nie planujesz nic sadzić i będzie ogrodzenie widoczne to proponowałabym jakieś lepsze rozwiązanie. Ze swojej strony mogę ci polecić skontaktowanie się z firmą Betto zajmuje się montażem ogrodzeń i na pewno pomogą ci coś sensownego dobrać - tak żeby było nie tylko funkcjonalne, ale również miłe dla oka
RE: Ogrodzenie ogrodu siatką? - mikkocki - 10.01.2020 Siatka nie wygląda fajnie. Może chociaż od frontu domu zrobić ładne ogrodzenie? Jak coś to doradzam klasyczne metalowe ogrodzenie, super się u nas sprawdza, pięknie wygląda. Wykonała nam je firma Stalex z Czaplinka https://www.stalex-czaplinek.pl/ogrodzenia/ i to był bardzo dobry wybór. Jest elegancko a wcale nie wyszło nas to wiele. Po bokach można założyć siatkę i puścić na tym bluszcz, będzie to fajnie wyglądało. RE: Ogrodzenie ogrodu siatką? - kasi - 16.01.2020 No czemu nie? Ja uważam, to za bardzo dobre rozwiązanie przede wszystkim dla kieszeni i też dlatego, że taka siatka super się wtapia w otoczenie. Zerknij sobie tu http://www.perfopol.pl/pl/Siatki_zgrzewane i zamów to co Ci jest potrzebne. Mnie też czeka wykonanie ogrodzenia więc w tym temacie aktualnie bardzo dużo siedzę. RE: Ogrodzenie ogrodu siatką? - nefir - 17.01.2020 U nas pomysł zwykłej siatki szybko upadł. Z bardzo prostego powodu - dziki często przychodziły do sąsiadów. Przegryźć taką siatkę to dla nich żaden problem, dlatego też często sąsiedzkie ogrody były wręcz przeorane. U nas wybór padł na panele ogrodzeniowe. Są one trwałe, estetyczne, wbrew pozorom jego ceny również nie są tak duże, jak mogłoby się to wydawać. RE: Ogrodzenie ogrodu siatką? - Mrlenas - 21.01.2020 Ogrodzenie to też jest jakiś element dekoracyjny, reprezentacyjny, siatkę może zostawcie na tyły działki. Z przodu, od wjazdu na posesje lepiej wybrać coś porządniejszego. Jeżeli chcecie postawić na solidne ogrodzenia metalowe to wybierzcie może ogrodzenia wiśniowski. Propozycje takich znajdziecie na stronie https://expert-ogrodzenia.pl/ Mają tu także spory wybór innych ogrodzeń, które powinny bardzo dobrze się sprawdzić według mnie na długie lata. RE: Ogrodzenie ogrodu siatką? - Filenisss - 25.01.2020 Na pewno będzie to dobry pomysł, a też nie nadszarpnie waszego budżetu. Metalowa siatka to dosyć tanie rozwiązanie na ogrodzenie. Co do różnego rodzaju siatek to najlepiej udać się do producenta oczywiście . Sprawdźcie sobie specjalistyczne siatki sportowe od https://sieci-siatki.pl/pilkochwyty/ a także i ich inne propozycje - siatki wykorzystywane właśnie w ogrodach. Może akurat znajdziecie tu coś, co fajnie sprawdzi się i u was, w waszym ogrodzie, domu. RE: Ogrodzenie ogrodu siatką? - mpire - 19.02.2020 To wszystko zależy od Ciebie i od tego czego oczekujesz od ogrodzenia. Fajną i bardzo wygodną opcją jest wynajem ogrodzeń katowice . Takie rozwiązanie znacznie ograniczy też koszty ogrodzenia ogrodu Warto zdecydować się na skorzystanie z oferty firmy Valla, bo jest naprawdę korzystna
RE: Ogrodzenie ogrodu siatką? - lanka24 - 27.02.2020 A mnie się takie ogrodzenia z siatki średnio podobają my postawiliśmy na porządne drewno, trzeba tylko pamiętać o tym, by takie ogrodzenie porządnie zaimpregnować Potrzebny jest tylko dobry środek do zabezpieczenia drewna i można działać Firma Altax ma szeroką gamę dobrych jakościowo produktów - od farb, poprzez impregnaty czy bejce.
RE: Ogrodzenie ogrodu siatką? - marusia89 - 06.03.2020 ogrodzenie z siatki nigdy mi się nie podobało dopiero od joniec ogrodzenie łupane tak naprawde najbardziej mnie zachwyciło, a to głównie z tego względu ze własnie oni są pionierami własnie jezeli chodzi o ogrodzenie łupane , do tego myslimy nad palisadami łupanymi ale to juz na przyszly rok
RE: Ogrodzenie ogrodu siatką? - kate444 - 24.08.2020 Wg mnie siatka nie jest najlepszym wyborem, bo wygląda mało atrakcyjnie. Przy ogradzaniu naszego domu, zdecydowaliśmy się z mężem na jeden z produktów firmy POLBRAM. Mają tam szeroki wybór więc może akurat znajdziesz coś co przypadnie Ci do gustu. |