Serwis Nedds24.pl
stomatolog - Wersja do druku

+- Serwis Nedds24.pl (https://nedds24.pl)
+-- Dział: OffTopic (https://nedds24.pl/forumdisplay.php?fid=176)
+--- Dział: HydePark (https://nedds24.pl/forumdisplay.php?fid=177)
+--- Wątek: stomatolog (/showthread.php?tid=23649)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: stomatolog - california - 31.08.2025

Ze swojej strony mogę polecić https://gabinetlubinska.pl w Szczecinie. Zawsze usługi są realizowane na najwyższym poziomie. Terminy i ceny też jak najbardziej ok.


RE: stomatolog - KamilKowalski - 12.09.2025

Polecam https://dento.com.pl/protetyk-w-gliwicach/ bo obsługa jest profesjonalna, a ceny atrakcyjne.


RE: stomatolog - Tadeus - 13.09.2025

ja myślę, że warto pytać znajomych Uśmiech


RE: stomatolog - kontroler - 17.09.2025

Dla wielu osób kluczowe znaczenie ma nie tylko leczenie, ale też profilaktyka. Nie zawsze jednak wiadomo, gdzie najlepiej wykonywać regularne przeglądy. Zastanawia mnie, czy stomatolog Choroszcz oferuje także konsultacje w zakresie higienizacji i czy można się tam dowiedzieć więcej o skutecznej profilaktyce. Czy ktoś z Was korzystał z usług Eurodent https://eurodent.bialystok.pl i może podzielić się opinią, jak wygląda to w praktyce?


RE: stomatolog - samba66 - 26.09.2025

Jeśli macie obawy przed wizytą u dentysty, klinika Limed we Wrocławiu potrafi je skutecznie rozwiać. Każdy pacjent traktowany jest indywidualnie, a zabiegi wykonywane są w komfortowych warunkach. To połączenie profesjonalizmu i życzliwego podejścia, które naprawdę robi różnicę.


RE: stomatolog - numa - 26.09.2025

Namiar na dobrego stomatologa zawsze się przyda tym bardziej, że taki gabinet powinniśmy odwiedzać regularnie. Jeśli jesteście z Grudziądza lub okolic to warto zapisać się do kliniki Maszewski https://maszewski.com/. Szeroka oferta leczenia, świetni lekarze, przyjazna atmosfera. Kojarzycie to miejsce?


RE: stomatolog - Ewelinka1234 - 20.10.2025

Zdecydowanie polecam Kliniki Limed we Wrocławiu.Ja jako pacjentka korzystałam z usług stomatologicznych i ortodontycznych w tej klinice i jestem bardzo zadowolona. Profesjonalizm, indywidualne podejście do pacjenta oraz nowoczesny sprzęt sprawiają, że każda wizyta przebiega w komfortowej atmosferze.


RE: stomatolog - gulka - 22.10.2025

Też szukam dobrego stomatologa a konkretnie ortodonty. Chodzi o przegląd, konsultacje i ewentualne leczenie ( ale podejrzewam, ze aparat będzie konieczny). Czy ktoś z Was miał już okazję leczyć się w klinice https://centrum-ortodontyczne.pl/ ? Z tego co widziałam mają sporo filii, w tym jedną w Warszawie gdzie mieszkam.


RE: stomatolog - Kallas - 27.10.2025

Świetnym gabinetem stomatologicznym oferującym pomoc w zakresie stomatologi zachowawczej, endodoncji mikroskopowej, stomatologi dziecięcej, protetyki, chirurgi stomatologicznej, implantologii oraz stomatologi estetycznej jest https://stomatologiadentalplus.pl/ W tym miejscu zawsze stawiają na jakość i nowoczesność, dlatego posiadają najnowszy sprzęt medyczny renomowanych firm, a ich pracownicy to wykwalifikowany personel, nieustannie podnoszący swoje kwalifikacje.


RE: stomatolog - TimeBackTime - 31.10.2025

Widziałam stronę Stomatologii Jarzębiny, gdy szukałam gabinetu dentystycznego w Warszawie. Mają bardzo dobre opinie i nowoczesne podejście do pacjenta, zwłaszcza jeśli chodzi o leczenie bez bólu. Widać, że dbają o komfort i atmosferę. https://stomatologiajarzebiny.pl/