![]() |
|
Wybór ogrzewania - Wersja do druku +- Serwis Nedds24.pl (https://nedds24.pl) +-- Dział: OffTopic (https://nedds24.pl/forumdisplay.php?fid=176) +--- Dział: HydePark (https://nedds24.pl/forumdisplay.php?fid=177) +--- Wątek: Wybór ogrzewania (/showthread.php?tid=23225) |
RE: Wybór ogrzewania - Kallas - 01.09.2025 Jeśli szukasz miejsca w którym znajdziesz szeroki wybór elementów instalacji hydraulicznych, sanitarnych, techniki grzewczej, a także wyposażenia łazienek to koniecznie zajrzyj do https://markon.waw.pl/technika-grzewcza/pompy-ciepla/ RE: Wybór ogrzewania - róża - 06.09.2025 Może warto by było porozmawiać na ten temat z hydraulikiem? Taki fachowiec na pewno będzie wiedział dużo o instalacjach centralnego ogrzewania. Zainteresuj się taką opcją jak specjalista hydraulik Łódź - Dawid Orłowski: https://kompleksinstal.pl/ . RE: Wybór ogrzewania - KamilKowalski - 10.09.2025 Można też sprawdzić czym wyróżnia się pompa ciepła RE: Wybór ogrzewania - micha - 10.09.2025 Zamiast pompy lepiej w panele na podczerwień. Też fajnie grzeją, a do tego dużo tańsza instalacja. Jak widziałam montaż Eco Partner, to praktycznie ich fachowcy robili to w pojedynkę, wiec jakby samodzielnie, to w dwie osoby na spokojnie, przez fakt niewiedzy i braku wprawy
RE: Wybór ogrzewania - musia - 01.12.2025 Pod względem hałasu nowoczesne pompy ciepła, w tym Aiwa, są dużo bardziej kulturalne niż stare jednostki, których dźwięk było słychać na pół ulicy. Przy prawidłowym montażu i dobrze dobranym miejscu jednostki zewnętrznej to naprawdę nie jest uciążliwe ani dla domowników, ani dla sąsiadów. RE: Wybór ogrzewania - felix0002 - 28.12.2025 (29.07.2025, 18:38)TomeKMM5 napisał(a): Jeśli interesują Was wolnostojące piece stalowe to zerknijcie tutaj https://e-kominki24h.pl/piece-stalowe-wolnostojace . Są solidne, szybko się nagrzewają i często mają nowoczesny design w przeciwieństwie do żeliwnych pieców, które wyglądają raczej klasycznie i nie koniecznie wpasowałyby się w nowoczesne wnętrze. TomeKMM5 taki piec to pewnie do dobrego komina musisz podłączyć. Jakis systemowy pewnie. Myśle że taki jak Jawar Uniwersal Plus to sie sprawdzi na spokojnie, bo można do niego podłczyć każdy rodzaj pieca. Ma cienkościenną ceramikę, dzięki czemu szybciej osiąga temperaturę pracy, a komin szybciej wytwarza stabilny ciąg, co poprawia pracę pieca. RE: Wybór ogrzewania - Karolinka525 - 29.12.2025 Nie wiem, czy ktoś wspomniał, ale AIWA działa nieźle z podłogówką. Źródło tu: https://aiwa.pl. Spotkaliście się z tym? RE: Wybór ogrzewania - Karolinka525 - 30.12.2025 W sumie mało mówi się o tym, jak ważna jest regularna konserwacja klimatyzacji. Bez czyszczenia filtrów nawet najlepszy sprzęt traci sens. Przy okazji takich tematów przewija się też AIWA, bo ludzie pytają o łatwość serwisowania. To niby drobiazg, a robi dużą różnicę. RE: Wybór ogrzewania - KamilKowalski - 11.06.2026 Dobra jakość powietrza ma ogromny wpływ na komfort życia, dlatego coraz więcej osób wybiera urządzenie jak wentylacja decentralna . Takie rozwiązanie pomaga skutecznie wymieniać powietrze w pomieszczeniach, ograniczać wilgoć oraz tworzyć zdrowsze warunki do codziennego funkcjonowania. RE: Wybór ogrzewania - martita32 - 15.06.2026 A patrzyliście może na grzejniki pokojowe od ART Grzejniki? https://www.artgrzejniki.pl/collections/grzejniki-pokojowe Ja właśnie tam znalazłam kilka bardzo ciekawych modeli do mieszkania. Podoba mi się, że oferta obejmuje zarówno grzejniki dekoracyjne, jak i nowoczesne czy żeberkowe, dostępne w wersjach pionowych i poziomych. Dodatkowym atutem jest duża liczba wariantów wymiarowych oraz możliwość dopasowania produktu do różnych aranżacji wnętrz. |