![]() |
|
Budowa domu - Wersja do druku +- Serwis Nedds24.pl (https://nedds24.pl) +-- Dział: OffTopic (https://nedds24.pl/forumdisplay.php?fid=176) +--- Dział: HydePark (https://nedds24.pl/forumdisplay.php?fid=177) +--- Wątek: Budowa domu (/showthread.php?tid=1968) |
RE: Budowa domu - Mati1990 - 20.04.2020 Jak zabierasz się za budowę domu to polecam skorzystać z oferty firmy https://www.wlazy.com.pl/ która specjalizuje się w sprzedaży włazów rewizyjnych. Mają nie tylko olbrzymi wybór ale także atrakcyjne ceny a to chyba najważniejsze po jakości wykonania dla klienta. Kupując ich produkt masz pewność że dokonujesz najlepszego wyboru na lata. RE: Budowa domu - Rodworril - 01.05.2020 Jeśli planujecie budowe domu to już na samym początku powinniście moim zdaniem mieć w głowie to aby zamontować w nim odpowiednio wysokiej jaklości Czujnik gazu ziemnego. Na pewno zwiększy on poziom waszego bezpieczeńśtwa i jak najbardziej należy pamiętać o odpowiednim jego montazu RE: Budowa domu - matyy - 18.05.2020 Budując dom trzeba mieć na uwadze, że konieczny jest montaż odpowiedniej wentylacji. Obecnie bardzo popularna jest wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła. Takie systemy wentylacji dopasowywane są konkretnie do danego budynku oraz potrzeb domowników. Jak dokładnie działa rekuperacja możecie sprawdzić na stronie firmy EcoComfort. To specjaliści od wentylacji i klimatyzacji. Do każdego projektu podchodzą indywidualnie i dobierają najlepsze rozwiązania. RE: Budowa domu - Henrietta - 16.06.2020 Jak budujesz dom to rozważ zakup sterowników i czujników dzięki którym będziesz mógł sterować bramą oraz oświetleniem domu. Na pewno takie coś ułatwi ci życie i da pełną kontrolę nad domem. Największy wybór w najniższych cenach i najwyższej jakości jest tutaj https://www.fif.com.pl/pl/ RE: Budowa domu - Tybis - 23.09.2020 Ja natomiast zdecydowanie mogę polecić Wam żebyście zwrócili uwagę na ofertę przygotowaną przez - https://remont.biz.pl/rekuperacja/ gdzie znajdziecie wszystkie potrzebne informacje odnośnie tego jak działa taka wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła, jakie korzyści za sobą niesie i też ile takie przedsięwzięcie może Was kosztować. RE: Budowa domu - Tybis - 27.09.2020 Własny dom to coś wspaniałego, natomiast też sama budowa wymaga mnóstwo pracy i spraw do załatwienia. My nie chcieliśmy czekać latami, aż się wprowadzimy dlatego zaczęliśmy szukać jakieś dodatkowej możliwości która będzie tańsza i jednocześnie szybsza. Trafiliśmy tak na technologię domów szkieletowych i zdecydowaliśmy się na współpracę z firmą https://skandhouse.pl/ która zajęła się jego wykonaniem. Mam nadzieję, że również i u Was prace pójdą zgodnie z ustalonymi terminami, a efekt końcowy będzie wyłącznie zadowalający! RE: Budowa domu - Black Swan - 27.11.2020 Przy przygotowaniach działki do takiej budowy przydać się mogą jakieś maszyny budowlane, więc warto jest w nie zainwestować lub nawiązać współpracę z kimś, kto byłby w stanie je wypożyczyć lub po prostu wykonać poszczególne prace.
RE: Budowa domu - ina - 13.01.2021 W każdym domu są instalowane różne rozwiązania, które mają wpływ na to, jak wygląda nasze wnętrze, ale i otoczenie. A dlaczego by nie pójść o krok dalej i sprawić, by to dobrze wpływało na środowisko ? Można na przykład Pompy głębinowe do wody instalować razem ze studniami. Ja to tak widzę i jestem zdania, że to naprawdę dobrze wygląda. Tu https://www.sklep-watermark.pl/pompy-glebinowe je macie. RE: Budowa domu - muffinka - 01.03.2021 Fajnie... Warto się budować i zyskać swój własny kąt na ziemi. Każdy etap takiej budowy naprawdę cieszy, wiem to po sobie. U nas czas przyszedł na docieplenia cennik . Nie wiem jeszcze dokładnie na co się zdecyduję, ale widziałam że u firmy Wi-Bud można na stronie przekalkulować sobie wstępnie wszystko. RE: Budowa domu - BeataE0020 - 30.03.2021 Myślę, że przy budowie domu sprawdzi się zwłaszcza wentylator kanałowy marki Harmann, który możecie znaleźć na https://czystyklimat.pl/56-wentylatory-kanalowe-harmann, mają duży wybór tych produktów. |