![]() |
|
Bielizna - Wersja do druku +- Serwis Nedds24.pl (https://nedds24.pl) +-- Dział: OffTopic (https://nedds24.pl/forumdisplay.php?fid=176) +--- Dział: HydePark (https://nedds24.pl/forumdisplay.php?fid=177) +--- Wątek: Bielizna (/showthread.php?tid=1506) |
RE: Bielizna - numa - 24.02.2025 Fajnie, ze dzielicie się tu namiarami na swoje ulubione sklepy ja od siebie mogę Wam na pewno polecić https://sklep.babell.com.pl/. Jeśli jeszcze nie znacie tego miejsca to warto nadrobić zaległości bardzo duży wybór, super stosunek jakości do cen, super promocje, Sklep na bieżąco realizuje wszystkie zamówienia więc dostawa jest bardzo szybka.
RE: Bielizna - muffinka - 29.04.2025 A czy ktoś z was może kupował biustonosze czarne lub inne produkty u firmy Ewa Bien? Tak pytam, ponieważ zastanawiam się nad tym czy dokonać u nich zakupu? Co radzicie? Czy rzeczywiście mają oni tak dobrej jakości artykuły? Co możecie więcej napisać? |