Serwis Nedds24.pl
klimatyzacja - Wersja do druku

+- Serwis Nedds24.pl (https://nedds24.pl)
+-- Dział: Życie i styl (https://nedds24.pl/forumdisplay.php?fid=144)
+--- Dział: Ogrodnictwo (https://nedds24.pl/forumdisplay.php?fid=302)
+---- Dział: Dom i ogród (https://nedds24.pl/forumdisplay.php?fid=154)
+---- Wątek: klimatyzacja (/showthread.php?tid=9827)

Strony: 1 2 3


RE: klimatyzacja - Henrietta - 11.01.2023

Jak potrzebna jest klimatyzacja do domu lub biura to zalecam skorzystać z możliwości jakie daje ta oferta https://www.treesun.pl/montaz-klimatyzacji-sosnowiec/ Ta firma ma dostęp do klimatyzatorów takich marek jak LG, Haier czy Rotenso i wykona profesjonalny montaż. Dzięki nim dostaniesz to co najlepsze.


RE: klimatyzacja - Tamaris - 23.01.2023

Montaż klimatyzacji to super sprawa, naprawde polecam. U nas instalację wykonywała firma https://jkprojekt.pl/ - dobrali klimatyzator odpowiednio do wielkości pomieszczenia i zrobili montaż. Wszystko szybko, w rozsądnej cenie i co ważne, bez bałaganu. Klimatyzacja jest naprawde super - latem chłodzi, a zimą można wykorzystać ją do ogrzewania, dzięki czemu ma się ciepło o wiele taniej niż z innych źródeł.


RE: klimatyzacja - diana28 - 26.01.2023

Latem klimatyzacja jest niezbędna w nasłonecznionych miejscach. Jeśli szukacie części lub wykonawcy instalacji, to sprawdźcie ich https://skarsan.pl/ . To sklep instalacyjny, który kompleksowo doradzi, jakie części i urządzenia wybrać, ale też zajmują się wykonywaniem instalacji. Pracownicy służą fachową radą, bo mają doświadczenie od ponad 20 lat.


RE: klimatyzacja - KamilKowalski - 31.01.2023

Akurat ja od niedawna zastanawiam się nad tym by zapisać się na klimatyzacja szkolenia . Widziałem, że firma posiada bardzo atrakcyjną ofertę jeśli chodzi o szkolenia, dodatkowo można tutaj bardzo wiele się nauczyć co jest też ważne, a wy co sądzicie o tym?


RE: klimatyzacja - róża - 02.02.2023

Ja w tym roku zdecydowałam się na montaż klimatyzacji w domu i jestem bardzo zadowolona. Wybrałam takie rozwiązanie jak klimatyzacja Poznań - Śrem i okolice: https://klimatyzacja-srem.pl/ . To świetne rozwiązanie także jeśli chodzi właśnie o odpowiednią wentylację.


RE: klimatyzacja - tłumi akustyczne Silentver - AnitaM-k - 07.02.2023

Jeżeli montujemy klimatyzację, np. w naszej firmie, to musimy mieć na uwadze jej głośność. Czyli w przypadku, kiedy tłumienie dźwięków z instalacji klimatyzacyjnej może okazać się niewystarczające, lub będzie wymagała tego specyfika obiektu, warto zainwestować w dobre tłumiki hałasu, jak np. w tłumiki akustyczne Silentver od Bh-Res Uśmiech Świetnie się sprawdzą w m.in. kinach, teatrach, bibliotekach czy halach produkcyjnych Uśmiech


RE: klimatyzacja - halinusia - 09.02.2023

Moja znajoma zastanawia się nad klimatyzacją w domu i znalazła ciekawą ofertę na stronie https://www.climapolska.com.pl/ wiem że ma sie umówić na konsultację. Szczerze mówiąc sama jestem zaciekawiona, klimatyzacja w mieszkaniu na pewno by mi się przydała, bo mieszkamy na poddaszu i w lato to ledwo da się wytrzymać takie upały mamy.


RE: klimatyzacja - Seriz - 06.03.2023

W takim razie, jeżeli chcielibyście dowiedzieć się więcej na temat klimatyzacji to warto zajrzeć do portalu w tej tematyce, a mianowicie Sobir na którym znajdziecie wiele przydatnych podpowiedzi oraz konkretnych informacji na temat tego rozwiązania m.in jak wygląda wykorzystanie klimatyzacji w służbie zdrowia https://sobir.pl/wykorzystanie-klimatyzacji-sluzbie-zdrowia/ Aby szpitale i przychodnie mogły dbać o nas jak najlepiej, szukają dogodnych rozwiązań pozwalających na stworzenie optymalnych warunków w tej przestrzeni. Pozdrawiam serdecznie!


RE: klimatyzacja - Seriz - 26.04.2023

Klimatyzacja to świetne rozwiązanie, zarówno do domu jak i do biura. Wiadomo, że jednorazowo to koszt dość wysoki ale później się na pewno zwróci również w samym komforcie użytkowania. Nie wiem czy wiecie, że np. klimatyzacją można podgrzewać pomieszczenia. Ja tak robię w domu, bo latem klima chłodzi a zimą grzeje. Całą instalację klimatyzacji może wykonać firma https://jkprojekt.pl/ ze Śląska. Zajmują się też serwisem, więc np. można im zlecić czyszczenie i konserwację urządzeń itd.


RE: klimatyzacja - jankiel - 23.05.2023

No właśnie coraz częściej zauważam, że w wielu miejscach klimatyzacja jest używana latem i zimą. Do niedawna wydawało mi się to mało opłacalne, ale po przeliczeniach okazuje się, że jest to całkiem opłacalne. Przejrzałam szczegółowo projekty wykonane przez https://www.thermotronic.pl/realizacje/wolsztyn-c10 i pomyślałam, że umówię się na pomiar i podpytam o więcej szczegółów.