Serwis Nedds24.pl
Cukiernio - kawiarnia - Wersja do druku

+- Serwis Nedds24.pl (https://nedds24.pl)
+-- Dział: Życie i styl (https://nedds24.pl/forumdisplay.php?fid=144)
+--- Dział: Kulinarnia (https://nedds24.pl/forumdisplay.php?fid=157)
+--- Wątek: Cukiernio - kawiarnia (/showthread.php?tid=811)

Strony: 1 2 3 4


RE: Cukiernio - kawiarnia - kontroler - 22.04.2021

Nie jestem zbyt bystra jeśli chodzi o pieczenie ciast, dlatego też, jak mam ochotę na ciacho i kawę odwiedzam kawiarnię Rzeszów https://www.milleniumhall.pl/marki/restauracje-i-kawiarnie.html To dużo pewniejsze niż moje typowe zakalce  Wink A w ogóle to uwielbiam kawiarnie i restauracje.


RE: Cukiernio - kawiarnia - robin18 - 26.11.2021

Cukiernio-kawiarnia to połączenie idealne! I takie rzeczy np tutaj https://www.milleniumhall.pl/marki/restauracje-i-kawiarnie.html  połączenie pysznej kawy i od razu coś dla łasuchów. Super sprawa. No i zawsze to chwila między ludźmi. Dla mnie to bardzo ważne, bo ostatnio (od kilku ładnych miesięcy) pracuję z domu i mało kogo widuje, więc fajnie tak wyjść i ludzi zobaczyć.


RE: Cukiernio - kawiarnia - antoni21 - 19.01.2022

To faktycznie ważna rzecz. Chodzi w końcu o to, byście zawsze podejmowali takie decyzje, które realnie wspomogą Was w prowadzeniu biznesu gastronomicznego. Jesli chodzi o wyposażenie, to dzisiaj można wiele ciekawych rozwiązań znaleźć za pośrednictwem internetu. Czytałem na stronie https://siorbet.pl/ o producencie Siorbet.pl i uwazam, że w wielu lokalach może być to ważny punkt zaopatrzenia. Pytanie tylko, jaki Wy macie asortyment w sprzedaży i co byłoby dla Was przydatne? Warto się nad tym zastanowić.


RE: Cukiernio - kawiarnia - nelatoja - 20.01.2022

Jak dla mnie w lokalu powinny być autorskie przysmaki, a nie skopiowane z neta...


RE: Cukiernio - kawiarnia - Ariya - 24.01.2022

Z kolei polecam cukiernię Tortowni, tutaj  https://tortynabema.pl/ można zamówić zarówno niedrogie desery, jak i pyszne ciasta przygotowane według unikalnej receptury. Cukiernicy to prawdziwi profesjonaliści, nieustannie zachwycający swoimi kulinarnymi arcydziełami. Jestem ich stałym klientem i absolutnie to uwielbiam.

Niedawno zamówiłam to ciasto na urodziny mojej córki:

[Obrazek: IMG_5946-1-290x290.jpg]


RE: Cukiernio - kawiarnia - muffinka - 26.01.2022

Jak chcecie tworzyć słodkie desery to przydadzą wam się odpowiednie też narzędzia do ich tworzenia... Tutaj https://elhandel.pl/dekoratory-do-ciast-szpryca-c-2_60.html możecie spotkać się z obszerną ofertą w tym zakresie - możecie znaleźć blachy do pieczenia, czy też dekoratory.


RE: Cukiernio - kawiarnia - malwinaguz - 09.04.2022

Większość z nas wie, że słodycze nie są zdrowe, zwłaszcza jeśli jest w nich biały cukier. Jeśli poszukujecie alternatywy, która pomoże wam znaleźć pyszne ciasta i desery to na stronie wegekafej.pl dowiecie się więcej. Kafej to w pełni wegańska cukiernia, która zapewnia pyszne i piękne ciasta i torty. Nie znajdziecie w nich cukru i glutenu, a osoby nawet z najbardziej skomplikowanymi alergiami znajdą coś pysznego.


RE: Cukiernio - kawiarnia - dariaa - 26.04.2022

Jak samodzielnie chcecie przygotowywać wypieki, to najlepiej byłoby również odwiedzić sobie firmę elhandel.pl . Tam możecie zakupić sobie dobrej jakości artykuły cukiernicze i to najróżniejszego typu. Od przyborów, po elementy dekoracyjne z masy cukrowej itd. Także macie tam szeroki horyzont.


RE: Cukiernio - kawiarnia - Krzysianowski - 12.05.2022

Z całego serca polecam Cukiernię Hania z Zabrza. W przeciągu ostatniego roku zamówiłem u nich 3 torty i kupiłem kilka ciast. Zawsze wszystko smakowało, wiadomo gusta są różne, ale mimo to nikt nigdy nie miał zastrzeżeń do ich jakości. Teraz szykuje się wyjątkowa okazja, bo córka obchodzi pierwsze urodziny, więc tort też musi być wyjątkowy. Na szczęście okazało się, że w ofercie mają torty na roczek dla dziewczynek, więc w ciemno zamówiłem u nich. Tradycyjny tort z niewielkimi zdobieniami i napisem “pierwsze urodziny”. Jak zastanawiasz się nad cukiernią, a jesteś ze Śląska to wybór jest tylko jeden.


RE: Cukiernio - kawiarnia - lokhart8 - 16.06.2022

Samą kawę warto zamawiać z miejsca, które będzie zaufane a do tego dostarczy nam ziarna, które wprost oczarują naszych klientów. Dzięki Bero https://bero.pl/blog/ okazało się to faktycznie możliwe do zrealizowania, dlatego mocno zachęcam sprawdzić, czym akurat dysponują. Ziarna z ich oferty charakteryzują się niepowtarzalnym aromatem, który chwalą nasi klienci, uczęszczający w nasze skromne progi.