![]() |
|
kwiaty ozdobne - Wersja do druku +- Serwis Nedds24.pl (https://nedds24.pl) +-- Dział: Życie i styl (https://nedds24.pl/forumdisplay.php?fid=144) +--- Dział: Ogrodnictwo (https://nedds24.pl/forumdisplay.php?fid=302) +---- Dział: Dom i ogród (https://nedds24.pl/forumdisplay.php?fid=154) +---- Wątek: kwiaty ozdobne (/showthread.php?tid=7203) Strony:
1
2
|
RE: kwiaty ozdobne - WojtekEz - 10.10.2025 Jeśli ktoś szuka nawozu pod konkretne rośliny, to Florovit jest strzałem w dziesiątkę. Przeglądając ofertę na https://sklepinco.pl/marka/florovit/ znalazłem specjalistyczne nawozy do borówek, truskawek i pomidorów i oczywiście kwiatów ozdobnych Bardzo cenię, że wszystko jest dokładnie opisane wiem, co i kiedy stosować. Rośliny rosną zdrowo i silnie, a gleba jest dobrze odżywiona RE: kwiaty ozdobne - Kallas - 16.12.2025 Ja mogę Wam polecić wysokiej jakości usługi aranżacji oraz realizacji zieleni w biurze jakie oferuje firma https://zielonebiura.pl/rosliny-do-biura/ Rośliny i kwiaty w biurze zwiększają wilgotność powietrza i pełnią rolę naturalnego filtra, pochłaniającego szkodliwe substancje. Ta firma kompleksowo zajmuje się wszystkim a ich ceny pozytywnie Was zaskoczą. Pośród ich rozbudowanej oferty usług można wyróżnić m.in. nasadzenia roślin żywych, montaż roślin stabilizowanych i sztucznych, instalacje ogrodów wertykalnych, a także serwis roślin. RE: kwiaty ozdobne - Karolinka525 - 13.01.2026 Chcę posadzić supertunie na balkonie bo podobno pięknie kwitną. Problem w tym że nigdy nie miałam petunii i nie wiem jak je pielęgnować żeby nie zdechły. Podlewać dużo czy mało? Jakie podłoże? Znalazłam poradnik https://nestivo.pl/supertunie-sadzenie-rozmnazanie-pielegnacja/ - całkiem konkretnie napisane. Sadzicie supertunie? Trudne w uprawie? RE: kwiaty ozdobne - Karolinka525 - 26.01.2026 Mam wrażenie, że storczyki są jednymi z najczęściej „męczonych” roślin w domach. Z ciekawości zaczęłam czytać, dlaczego czasem nie chcą kwitnąć i temat nawożenia wracał bardzo często. Jeśli ktoś chce sprawdzić, czym je dokarmiać, to podrzucam link: Nawóz do storczyków co wy na to? RE: kwiaty ozdobne - nela - 09.02.2026 Korzystam z nawozów ale tylko do kwiatów balkonowych, storczyka zabiłam i to kwiaty które chyba mnie nie lubią, kupowałam takie nawozy w saszetkach i pilnowałam żeby nie przenawozić, pięknie kwitł pół roku a potem padł
|