Serwis Nedds24.pl
Naprawa samochodu - Wersja do druku

+- Serwis Nedds24.pl (https://nedds24.pl)
+-- Dział: OffTopic (https://nedds24.pl/forumdisplay.php?fid=176)
+--- Dział: HydePark (https://nedds24.pl/forumdisplay.php?fid=177)
+--- Wątek: Naprawa samochodu (/showthread.php?tid=5449)

Strony: 1 2 3


RE: Naprawa samochodu - Kabron - 07.05.2021

U mnie padł w aucie katalizator samochodowy i chyba będę musiał kupić nowy. Wiecie może, gdzie warto było się za nim rozejrzeć. Wink


RE: Naprawa samochodu - mikkocki - 10.05.2021

Ja korzystam od dawna z usług Delta Auto-Serwis w Krokowej przy ulicy Żarnowieckiej https://www.materialybudowlanekrokowa.pl/auto-serwis/o-nas i jestem mega zadowolony z ich usług, dobrze się spisują, zawsze wszystko jest w dobrym terminie zrobione no i u nich nie przepłacam. Ekipa to dobrzy fachowcy z fajnym podejściem do klienta, także ich sie właśnie trzymam.


RE: Naprawa samochodu - grom - 20.05.2021

Ostatnio nie tyle naprawialiśmy samochód co pękniecie na przedniej szybkie. Szczerze to baliśmy się, że raz z pęknięcia wyjdzie cała szyba połamana w drobny mak. Na szczęście udało nam się bezpiecznie dotrzeć do warsztatu AGAT Auto szyby https://auto-szyby-swidnica.pl/kontakt/ w Świdnicy. Oni profesjonalnie podeszli do zadania, okazało się, że pęknięcie da się naprawić i oni się tego podjęli. Naprawa była skuteczna, wyszło w dobrej cenie, polecam.


RE: Naprawa samochodu - wook - 22.05.2021

Ja ostatnio naprawiałam klimatyzacje w samochodzie, bo ewidentnie coś z nie było nie tak. Skorzystałam z usług firmy Lupus Auto-Serwis https://lupus-autoserwis.pl/cennik/ w Knurowie, tam jeździmy z mężem zawsze na wymianę kół, serwis klimy, itp. Tym razem, jak zawsze, wszystkim zajęli się, kompleksowo. Klimę naprawili, wykonali przy tym kawał dobrej roboty. Naprawa była w dobrej cenie, ich mechanicy są uczciwi i znają się na tym, co robią, polecam.


RE: Naprawa samochodu - Tomekwu - 22.06.2021

W Warszawie z każdą naprawą półautomatycznych i automatycznych skrzyń biegów poradzi sobie doskonale firma SEB-KAR http://www.sebkar.pl/kontakt To świetny serwis skrzyń biegów, rzetelny i solidny, ja sam korzystałem z ich usług brat też korzystał i obaj jesteśmy zadowoleni z ich usług.


RE: Naprawa samochodu - 752Krzysiuniaaa - 25.06.2021

Ogólnie musimy się z tym liczyć, że faktycznie raz na jakiś czas będziemy musieli co nieco naprawić w naszym samochodzie i u mnie teraz wypadło na szybę. Jestem zdania, że bardzo fajną sprawą jest udać się do serwisu http://autoszyby-wymiana.pl/ gdzie właśnie bez najmniejszego problemu i w dobrej cenie możemy wymienić szybę w aucie.


RE: Naprawa samochodu - boszka - 01.07.2021

Wymienaliście może w ostatnim czasie klocki hamulcowe? Jeśli tak, to gdzie polecacie je kupić? Ja zastanawiam się właśnie nad skorzystaniem z oferty sklepu https://sklep.breck.pl/ Sporo dobrych opinii słyszałam na jego temat, ale nie ukrywam, ze dobrze byłoby też poznać waszą opinię na ten temat.


RE: Naprawa samochodu - miki - 21.07.2021

U mnie pękła przednia szyba, jakiś kamień odbił się od drogi i w nią uderzył, a pajęczynka poszła. Maiłam małą nadzieję, że może da się to naprawić i pojechałam do firmy AGAT https://auto-szyby-swidnica.pl/montaz/ w Świdnicy. Tam zajmują się naprawami, sprzedają i montują szyby. Mojej naprawić się już nie dało, więc kupiłam nowa, właśnie od nich i oni mi ja zainstalowali. Wszystko w dobrej cenie, rzetelnie i w pełni profesjonalnie, polecam.


RE: Naprawa samochodu - Szopenhałer - 22.10.2021

Jeśli chodzi o wymianę czy naprawę szyby samochodowej w Szczecinie to super firma w tym się specjalizująca to Autoszybyszczecin.pl. To mega solidni fachowcy, z rozsądnymi cenami i przede wszystkim z wysoką jakością usług, u mnie spisali się znakomicie, wymienili mi szybę i wykonali usługę migiem, także uratowali mi sytuację. Dodam, że nie przepłaciłem.


RE: Naprawa samochodu - fortak - 18.11.2021

Auto Serwis Nowakowski http://serwis-nowakowski.pl/oferta/naprawy-powypadkowe/ podjęli się napraw powypadkowych pod nasz pojazd. No i warto przyznać, iż na tym polu spisali się całkowicie profesjonalnie. Realizują naprawy bezgotówkowe, a najważniejszy szczegół to fakt, że można z ich pomocą skorzystać z wynajęcia auta zastępczego! Przy moim trybie życia była to sporawa pomoc.