![]() |
|
Balkon - Wersja do druku +- Serwis Nedds24.pl (https://nedds24.pl) +-- Dział: Życie i styl (https://nedds24.pl/forumdisplay.php?fid=144) +--- Dział: Ogrodnictwo (https://nedds24.pl/forumdisplay.php?fid=302) +---- Dział: Dom i ogród (https://nedds24.pl/forumdisplay.php?fid=154) +---- Wątek: Balkon (/showthread.php?tid=11348) Strony:
1
2
|
RE: Balkon - zosia898 - 27.03.2026 Ktoś z Was robił może balkon z gresu na wspornikach? Podobno to dobre rozwiązanie, bo pod płytkami zostaje przestrzeń wentylacyjna i w razie czego można łatwo dostać się do instalacji. Faktycznie to tak wygląda? Ja o tym czytałam, ale też widzę, że takie rozwiązania są proponowane w ofercie https://tarasygresowe.pl/ . |