Serwis Nedds24.pl
Balkon - Wersja do druku

+- Serwis Nedds24.pl (https://nedds24.pl)
+-- Dział: Życie i styl (https://nedds24.pl/forumdisplay.php?fid=144)
+--- Dział: Ogrodnictwo (https://nedds24.pl/forumdisplay.php?fid=302)
+---- Dział: Dom i ogród (https://nedds24.pl/forumdisplay.php?fid=154)
+---- Wątek: Balkon (/showthread.php?tid=11348)

Strony: 1 2


RE: Balkon - zosia898 - 27.03.2026

Ktoś z Was robił może balkon z gresu na wspornikach? Podobno to dobre rozwiązanie, bo pod płytkami zostaje przestrzeń wentylacyjna i w razie czego można łatwo dostać się do instalacji. Faktycznie to tak wygląda? Ja o tym czytałam, ale też widzę, że takie rozwiązania są proponowane w ofercie https://tarasygresowe.pl/ .