![]() |
|
Oprogramowanie dla firm - Wersja do druku +- Serwis Nedds24.pl (https://nedds24.pl) +-- Dział: Komputery, Internet i technologie (https://nedds24.pl/forumdisplay.php?fid=16) +--- Dział: Oprogramowanie (https://nedds24.pl/forumdisplay.php?fid=33) +--- Wątek: Oprogramowanie dla firm (/showthread.php?tid=1664) |
RE: Oprogramowanie dla firm - mistrzbudowlany14 - 04.09.2023 Wiele rozwiązań takich jak oprogramowanie dla firm, dopasowane jest do działania konkretnej branży. Przykład to np. odpowiedź na pytanie, jak zrobić kosztorys ofertowy . Odpowiedź to oprogramowanie, które dostosowane jest do branży, przepisów i wszystkich realiów. RE: Oprogramowanie dla firm - muffinka - 02.10.2023 A czy kojarzycie system OXARI? Tak pytam, bo jak chodzi o takie kwestie , jak inwentaryzacja zasobów it - to ponoć ten system jest naprawdę niezawodny i daje ogromne możliwości. Dlatego zastanawiam się nad tym czy go nie wdrążyć. Co możecie napisać mi o tym oprogramowaniu - czy faktycznie jest takie niezawodne? RE: Oprogramowanie dla firm - merd42 - 08.10.2023 Czy ktoś z Was miał już okazję wdrażać w swojej firmie system do obsługi zgłoszeń sygnalistów? Chciałbym dowiedzieć się, jakie jest Wasze doświadczenie z tego rodzaju oprogramowaniem. Aktualnie poszukuję skutecznego rozwiązania do obsługi zgłoszeń sygnalistów w mojej organizacji i zastanawiam się, które narzędzia są najbardziej wartościowe. Jeśli mieliście okazję pracować z takim systemem lub znacie jakieś godne polecenia rozwiązania, proszę o podzielenie się Waszymi opiniami i rekomendacjami. Dzięki z góry za wszelkie informacje RE: Oprogramowanie dla firm - judytka1 - 17.10.2023 Poszukuje oprogramowania dla swojej firmy, więc jeśli macie coś do polecenia to śmiało piszcie RE: Oprogramowanie dla firm - pitipitu - 20.10.2023 Przestesuj sobie Berberis, porównaj możliwości. Nie powinny się pojawić żadne problemy. Znam temat od środka, wiem, co ma znaczenie. Prostymi tematami da się sporo zrobić. Nic od razu, wszystko krok po kroku. RE: Oprogramowanie dla firm - Nikola_99 - 02.11.2023 Za jakiego oprogramowania najczęściej obecnie korzysta się w biurach? RE: Oprogramowanie dla firm - JoaU - 03.01.2024 Warto również zwrócić uwagę na oprogramowanie, które zwiększy efektywność automatyzacji procesów produkcyjnych: https://www.bots24.pl/efektywnosc-automatyzacji-procesow-produkcyjnych/ RE: Oprogramowanie dla firm - pitipitu - 05.01.2024 U nas na Berberis udało się zrobić swoje w krótkim czasie. Jeśli macie system, wprowadzacie do niego danego, jesteście regularni, to swoje zrobicie. Ale nie spodziewajcie się, że to nastąpi ekspresowo. Wszystko wymaga czasu. RE: Oprogramowanie dla firm - muffinka - 16.01.2024 A czy ktoś z was już korzysta z systemów Atom ERP https://atomerp.pl ? Tak pytam, ponieważ dowiedziałam się, że jest on bezkonkurencyjny. Chociażby ze względu na to, że działa na różnych płaszczyznach. W ten sposób można usprawnić pod wieloma kątami swój biznes. Myślę, że warto przyjrzeć się tej opcji bliżej. RE: Oprogramowanie dla firm - pitipitu - 19.01.2024 Ale porównaj to sobie z Berberis. W tym systemie macie wszystkie funkcje, które mogą wam przyjść do głowy. Wybierzcie odpowiednie, optymalizujcie, a wszystko pójdzie w dobrą stronę. Co wy na to? |